Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már olyannal hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyannal hosszabb kapcsolatban, akibe nem voltatok szerelmesek, de kötődtetek hozzá és jó volt vele mert megértettétek egymást?

Figyelt kérdés

2020. jan. 13. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, 9 évig.
2020. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nem érezted néha azt, hogy szakítanál legszivesebben, mert neked ez így nem megy? Egyébként gratula:))
2020. jan. 13. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen... Vége is lett, hat év után. Jelenleg is hasonló érzések kavarognak bennem.
2020. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előtte volt egy két és fél éves hatalmas szerelem az életemben. Azt nagyon megszenvedtem. Utána már az volt a fontos, hogy kölcsönös tiszteletben, megbecsülésben és szeretetben éljünk. 9 év alatt született egy gyermekünk is. Aztán teljesen más okok miatt váltak külön az útjaink, de mai napig jó a kapcsolatunk.

De, volt olyan egyszer-egyszer, hogy arra gondoltam milyen jó lenne fülig szerelmes lenni, de ez nagyon hamar elmúlt.

Bevallom, azóta sem voltam igazán szerelmes, pedig 6 éve már, hogy nem vagyunk együtt.

2020. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom,viszont örülök a gyerek érdekében,hogy most is jó a kapcsolat köztetek. :)


Második, neked miért lett vége, te szakítottál?

2020. jan. 13. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Olyan érdekes és megdöbbentő számomra ezt olvasni. Valószínűleg én vagyok túl romantikus vagy nem tudom.. hogy lehet valakivel úgy együtt lenni ilyen sok ideig, hogy soha nem voltal bele szerelmes? Akkor mi tartott össze titeket? Nyilván tudom, hogy a szerelem önmagában ehhez nem elég. De az a zsongás, amit akkor erzel a gyomrodba... anelkul nem az igazi.. persze tudom hogy az elmúlik egy idő után. De ha a paroddal azt sosem tapasztaltad meg egyszer sem....
2020. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól szerettük mi egymást nagyon, csak nem volt az a nagy rózsaszín ködös ámulat.😊Mindenben kiálltunk egymás mellett, szerintem az utolsó fél évig egy hangos vitánk sem volt. Ha végig gondolom TALÁN azért is működött ilyen sokáig jól, mert nem voltam elvakult az elején, így nem okozott csalódást, ami a nagy szerelemben mikor elmúlik azért gyakran előfordul.
2020. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt,csak baratkent ereztem iranta,kedves volt figyelmes,de nem.volt meg a tűz.Ami össze tartott bennunket2h vegre talaltam egy olyan pasit aki szereti a programokat,es a ertekrendunk is hasonlo volt. Elotte otthonulos barátom volt évekig. Eg meg a föld kulonbseg!
2020. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!