Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti belemennétek kalandba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek kalandba egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Olyan pasi , aki a neki tetszö nöket a munkahelyén ” leápolja ” különbözö helyiségekben , pincében . Azt mondta nekem is, hogy folyton áll neki es nagyon jó mérete van , ha engem érdekel . A kolleganök folyton kaparásra járnak , azt mondta ö vazektómiát csinált , neki nem lehet több gyereke , es aki terhes marad , az nem az ö hibájából

A nök nem tudnak egymásról , én figyeltem ki a dolgokat , mert szerelmes lettem bele és fontoltam , hogy menjek bele vagy nem . Ezek után , ti hogy látjátok? Jò lehet egy ilyennel ?



2020. jan. 27. 13:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem mi bajod kérdező.. akkor most szerelmes vagy bele vagy csak kalandozni akarsz vagy mi van?
2020. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%

Ha kalandozni akarnék, akkor nem csinálnék nagy ügyet belőle s belemennék, ha olyan a helyzet..


Gondolom itt a kérdést bonyolítja az, hogy te még szerelmes is vagy.. Mégis mit akarsz tőle, vagy mi a dilemmád? Ha te is csak szexet akarsz, akkor ok, mit kell ezen bomyolítani?

2020. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%

Az a baja, hogy kamu, vegyétek már észre!🤦‍♀️

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Valahol idegesit , hogy ennyi növel volt es ram csak az utolsók közt gondolt
2020. jan. 27. 15:25
 15/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem sok ilyen igénytelen nő van, mint te. Összeilletek. Sok boldogságot!

Mármint arra a két napra, amíg nem leszel újra szerelmes, valami aljadék k.vapecérbe.

2020. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi 15 ös
2020. jan. 27. 15:53
 17/19 anonim ***** válasza:
95%

Aha! Azért járnak kaparásra mert elköttette magát!

És te is szeretnél kaparásra menni? Szeretnéd kiprôbálni a pasit, sokadik lenni a sorban? Jó szórakozást neked!

2020. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyik kedves hölgyismerősöm van hasonló szellemi szinten, mint a Kérdező. Őt is egy ilyen hasonló féreg kezelgeti most. Vannak, akiknek elég ennyi...
2020. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat hogy hiába a szerelem nem fogja kihagyni a puncust. Én se tettem pedig akkor már nös voltam és most se pedig 50 elmultam....
2020. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!