Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, belemennétek laza kalandb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, belemennétek laza kalandba, ha már hosszabb ideje (évek óta) nem jönne össze semmi komoly hosszú távon olyannal, akivel szívesen terveznétek hosszú távra is?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem
2018. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rám ez nem jellemző.
2018. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nem lennék senki kapcarongya.
2018. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Olyanra gondolok, amikor mindkét félnek egyértelmű, hogy csak kaland.


Alapvetően én sem vagyok ilyen típus, de belefáradtam az elmúlt 10 évbe, akármit csináltam, nem jött össze semmi, a szüleim is állandóan a sarkamban voltak sokáig, volt, aki ezért nem folytatta velem. Most elgondolkodtam ezen is.

2018. ápr. 5. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid a sarkadban vannak kalandod sem lesz könnyen. Ha már szabadabb vagy,és erre törekedj is,akkor komolyabb kapcsolatot is tudsz kialakítani.
2018. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En ezt tettem, meguntam, hogy a terveim rendre balul sulnek el, ezert felretettem a terveket es csak arra figyeltem, hogy az adott pillanatban jol erezzem magam. Aztan hogy, hogy nem mara ot eves kapcsolat lett a kalandbol. :D Tedd, ami jol esik.
2018. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!