Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik akik modern kis lakásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik akik modern kis lakásban élnek együtt, nem haragszik rátok a párotok (férfi) hogy sok a holmid?

Figyelt kérdés
Pl, nekem sok a meleg cuccom, mert fázós vagyok, pl takarók, köntösök, pár vastag kabát, bolyhos papucs amik nagyok. Sőt pl elektromos melegítő lepedő és paplan amik szintén nagyok. Nem használom állandóan, és ha nem kell ez is sok helyet foglal a szekrényekben. Mindig azt nézem, neki mennyivel kevesebb hely is elég. Néha be is szólogatott, főleg eleinte emiatt.

2020. jan. 27. 18:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy akik mínusz.
2020. jan. 27. 18:41
 2/6 anonim ***** válasza:
A férjemnek jóval több holmija van, mint nekem. Én elég minimalista módon állok a tárgyakhoz, ruhákhoz, kütyükhöz, nem sokat vásárolok, rendszeresen selejtezek, ő hajlamos megtartani olyan dolgokat, amiket kb. ötévente vesz elő, mert "jó lesz az még.". Vannak olyan dobozai, amiket ki se nyitott már 8 éve, legszívesebben kidobnám mindet, de igazából már megszoktam, egyelőre még elfér az előszobában.. A kérésemre amikor összeköltöztünk, átválogatta a dolgait és igyekszik nem halmozni, de ha valamikor arra ébredünk, hogy nem férünk el, az nem miattam lesz :)
2020. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Lényegesen több cuccal költöztem mint ő főleg ruhák terén. Sosem zavarta, vagyunk elég intelligensek hozzá, hogy mindent minimális helykihasználással pakoljunk el. Csomó szuper tárolós praktika van amivel minden fele akkora helyen elfér. Eleve úgy is tervezte az egészet, hogy na ezt a nagyobb szekrényt vesszük mert ebbe ezeket meg azokat a ruháidat el tudod rakni. Neki is megvannak a saját kacatjai, ezek természetes dolgok. De ha neki nem kell a hely akkor baromira nem fogja érdekelni, hogy a hely amit ő sosem használna tele van-e az én dolgaimmal vagy üres.
2020. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Neki is ugyanannyi van, csak másból. Néha rám szól, hogy ugyan rakjam már el a büdös pba a mosógépről a sminkcuccaimat, de egyébként ruhája majdhogynem több van, mint nekem, a gépével meg a hozzá tartozó vackokkal, amiket ki-beszerel, folyamatosan terjeszkedik, szóval nem csinálok belőle ügyet.

Mikor randiztunk és egymáshoz néha rumliba érkeztünk, fellélegeztünk, hogy az ikonikus ruhakupacért (nálam jegyzetkupaccal társítva) nem fogjuk összeakasztani a bajszunkat. Engem egy rendmániás ember kivágna egy hét után, szerintem őt is. :D A koszt nem bírjuk, de a cuccainkat széthagyjuk

2020. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én haragszok rá,mert nem akar nagyobb lakásba költözni.
2020. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragszik rám, néha csipkelődik viccesen de csak nevetünk rajta. Mondjuk hozzátartozik az igazsághoz hogy egy végtelenül türelmes és jó természetű férfiról van szó.
2020. jan. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!