Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet, hogy idehaza egy...

Hogy lehet, hogy idehaza egy 2 dines fejegység ami 10"-os és modern android rendszerrel van felszerelve 80-100e ft körül mozog, míg ebayről kerettel együtt lehet rendelni 50e-ért?

Figyelt kérdés

2019. máj. 26. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Afa, vam.
2019. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy mi van a 10 collos fejegységben. Én asszem 8 "-osat vettem, 4Gb ram 8 magos proci,64GB tár és mindjárt 140 000 lett a vége. :D
2019. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valóban, ebben 1gb ram és 16gb tár van amit néztem.
2019. máj. 26. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból néztem én is ilyeneket. Típusspecifikusan az autómhoz valóból 100 alatt vállalhatót én nem találtam.

De ha tegyük fel van is 50-ért. Ha Unión kívülről veszed, pl Kínából, akkor rájön a vám és az áfa. + mivel nem közvetlenül te rendeled, hanem valakitől veszed, ő sem szívességből rendelte meg és tartja benne a pénzét, hanem haszonszerzés céljából. Rájön még az ő haszna is. Továbbá el kell juttatnia hozzád, az se ingyen van. Így simán lehet a vége 80-100 is, mire ugyan az a fejegység hozzád kerül.

2019. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem engedi belinkelni valamiért, ezért csak a nevét írom le.:

Ebayen: 2-DIN-Android-8-1-For-Mitsubishi-Lancer-10-1dash-parts-Car-GPS-Navigation-Cam


Tipusspecifikusan a kocsimhoz, 50e + 4000 szállítás. Nem 4gb ramos hanem 1, de akkorsem 100e. Tehát konkrétan ennyiért jön kézhez.

2019. máj. 26. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
1 GB RAM az semmi, nem véletlenül kerül annyiba...
2019. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézz meg egy tabletet vagy telefont 1GB RAMmal, hááát nem lesz túl huszáros.


Az enyémen Android 8.0 van nyolc magos Coretex A53-mal, 4BG Samsung DDR3 társaságában. Korábban hülyeséget írtam, csak 32GB táram van ( nem 64). Ezzel már tudsz osztott képernyőn youtube mellett google maps-szel navigálni. Na ez 1GB esetében felejtős.


Az sem mindegy, hogy beindítom a kocsit és mire rakom az 1-est már szól a zene a másiknál meg... Öcsémnek volt valami 1GB RAM-os fejegysége asszem 2 vagy 4 magos procival, használható volt, csak ehhez képest lassú.


Itt egy fontos döntést kell meghozni:

-megveszed 50 000-ért ezt és lehet pár hét hónap múlva a fejed vered a falba, hogy miért nem vettél drágábbat

-megveszed most a drágábbat :D


Az enyémmel megegyező specifikációjú fejegységek 500$ körül mozognak e-bayen, ha megkeresed a gyártójukat akkor lehet megúszod 400 körül.

2019. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2019. máj. 27. 08:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha magyar cégnél akarod ugyanazt megvenni, az ráteszi az áfát, szállítási költséget, raktározási díjat, saját nyereségét, majd végül az áfát.

Nem mindegy, hogy van-e egy elektronikus készülékre érvényesíthető garancia és pár napon belül megkapod, vagy megrendeled Kínából és reménykedsz, hogy működik is. Ha vissza kell küldened gariba, a Magyar Posta nem 2 euróért vállalja, mint a kínai.

2019. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!