Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vélekednél egy emberről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vélekednél egy emberről, ha kiderülne róla, hogy +25 évesen még nem volt senkije és te vagy neki az első?

Figyelt kérdés

Szerinted ez a tapasztalatlanság problémát jelent a kapcsolatban? Esetleg örülnél neki, pozitívan élnéd meg a helyzetet?

Ha valakinek volt ilyen tapasztalata, nyugodtan megoszthatja.


2020. jan. 27. 19:11
 1/9 Lachesys ***** válasza:
23%

kb 1000 % hogy problemat jelent, es valszeg mas bajok is vannak vele, szocializacio telinteteben.

az elso kapcsolataban mindenki csinal hulyesegeket, mert halvany goze sincs arrol milyen pl egyuttelni valakivel, alkalmazkodni, stb stb.

oszinte leszek, ha vmi miatt nem zugtam mar bele veglegesen, nem kezdenek olyannal, aki a mai vilagban 25 eves korara nem hozott ossze valamilyen kapcsolati es szexualis tapasztalatot.

2020. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen bnom nem is egy, akik nemreg 25+ évesen jottek ossze az elso vagy az elso igazi parjukkal. Mindketten szepek, kedvesek, az egyikuk viszonylag csondes, faluban el es bar hivtak tobbszor randira de senki nem fogta meg annyira amig egy olyan srác nem hivta el aki jobban tetszett neki. A masikuk kifejezetten extrovertalt, okes vallasos dr nem tulzoan, es o sztem sose vette eszre a jeleket ha tetszett egy sracnak. Mostmar mindketten tul vannak vagy benne vannak egy kapcsolatban, en ebben nem talalok semmi gazosat. Ok ezt sokkal lazabban es nyugodtabban kezeltek mint pl en amikor szingli voltam
2020. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ment a zöld!


Amúgy tapasztalatlanság alatt nem azt értem, hogy sosem volt az ellenkező nem közelében, hanem sosem volt igazi kapcsolata, csak plátói szerelmek, esetleg 1-2 röpke kaland, de amúgy szűz.

2020. jan. 27. 19:57
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Pedig szocializáltság tekintetében nincs baj vele egyáltalán. Vannak barátai, elég könnyen ismerkedik, kommunikatív, értelmes. Csak épp a csajozás terén nem mentek neki a dolgok a legfényesebben!
2020. jan. 27. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Elgondolkodnék, hogy mi az oka.
2020. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Elég volt a menhelyről szedett, felnőtt kutyámba szociális kompetenciákat és szobatisztaságot nevelni... Egy ilyen ember hasonlóan kihívás lehet szexuális és szociális téren, azt meg inkább kihagyom. Egyszer ismerkedtem ilyennel, lehet, hogy én vagyok a szemét most, de annyira nyüglődős szerencsétlenkedős volt az egész, hogy teljesen elvette a kedvem és azt az érzést, hogy csak egy kicsit is kívánom. Egyszerűen lohasztó és kellemetlen volt vele minden intim pillanat.


Bajlódjanak ezzel a szűzlányok, azok talán élvezik is.

2020. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, sőt. Nekem rossz tulajdonságom, hogy "versengek" az illető exeivel: Én akarok lenni a legjobb, akije valaha volt. Tudom ez nem valami egészséges :D a lényeg az, hogy nálam ezért ez még előny is lenne.
2020. jan. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Büszke vagyok rá, hogy a férjem első barátnője vagyok. 😊 Én leszek az utolsó is!
2020. jan. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

+25 elég tág. Konkrétabban?

Amúgy, nyilván nem zavarna, ha addig eljutottunk.

2020. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!