Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy gond lehet velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond lehet velem ha sosem volt eddig barátnőm?

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam már, 22 évesen először, de nem viszonozta a lány. Ahogy telik az idő egyre jobban zavar, és egyre kezdem feladni a reményt hogy találjak barátnőt. Szerintem nagyon szégyen az hogy nem volt tinikoromban sem barátnőm.

El sem tudom képzelni azt hogy milyen lenne ha lenne barátnőm...de remélem valamikor majd megtudom.


2020. jan. 28. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ilyen önbizalomhiányod van mit vársz? Ha lenne egy cseppnyi belőle akkor nem szégyenkeznél semmin.

Aki megállapítást tesz, tegyen ajánlatot is.


Fejleszd az érzelmi intelligenciádat, tanárod pedig egy pszichológus legyen.

Lehet síránkozni is, de úgy nem változik semmi.

2020. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a gaz ahogy gondolkozol.... es max emiatt nincs baratnod. Csak ezt nem fogjatok fel hogy ez baromi gyerekes...
2020. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2020. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!