Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akar engem, vagy belelátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar engem, vagy belelátom?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, nem az a mindenkivel flörtölős, hanem visszafogott, rendes és kedves.

Én önbizalom hiányos vagyok, ezért vagyok bizonytalan.

Sokszor mondogatta előttem, hogy neki olyan nő kellene, mint én és nagyon sokszor mosolygott rám, szemezett velem. Szeret a közelemben lenni, és többször is megsimogatta már a vállam. Ha rossz a kedvem, belebolondul. Sokat segít, udvarias. Olyan mintha zavarba lenne a közelemben.

Létezik, hogy ennyi a “véletlen” és én csak bebeszélem mindezt? Nem merem tudatni vele, hogy nekem is bejön. Még jelét sem mutattam.


2020. jan. 30. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom tudja, hogy önbizalomhiányos vagy és ezt ki is használja. Jázszik veled.

21/F

2020. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Tetszel neki. Ha így folytatod, sosem, lesz párod.
2020. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

#1 értjük, hogy te ilyen vagy, de nem mindenki ilyen.

Kérdező, egyszerűen adjál neki egy lehetőséged, hogy elhívjon valahova. Teremtsél egy olyan helyzetet, hogy könnyedén tudjon randira hívni és után megáltod mi újság.

2020. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Mondd neki h teis olyat szeretnél mint ő és mi lenne ha kideritenétek h ő olyan-e mint ő :D
2020. jan. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Tetszel neki, de ha elolvasod azt amit leírtál akkor egyértelműnek kell lennie, hogy valóban így is van. Merd magadhoz közel engedni. Egyetlen egy akadály van köztetek, mégpedig saját magad. Hajrá
2020. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Adj neki egy esélyt, veszíteni valód nincs. Ha nem jön össze, abból is tanulhatsz és legközelebb már határozottan tudni fogod, milyen férfira vágysz. Ne add fel, bátorság! :)
2020. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Igazából teljesen mindegy, hogy tetszel-e neki vagy sem, mivel derogál kezdened valamit az önbizalomhiányoddal, úgyis elüldözöl majd mindenkit magad mellől hosszabb távon.
2020. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Adj jeleket Te is számára, ha szimpatikus.
2020. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
És hány évesek vagytok, hogy senki sem tud lépni? Aki akar, lép.
2020. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, ő inkább mindenkit akar, semmint egyet.
2020. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!