Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megkérdeztem a páromat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a páromat, hogy vallja be őszintén kit szeret jobban engem vagy egy régi barátját? Választ sajnos nem kaptam.

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már azt hiszem 13 éve jóbarátok. Mindennap beszélnek, üzengetnek egymásnak, videóznak, mivel elköltözött. Azt állítja, hogy barátok csak, amikor a telefonjában a csajról régi erotikus fotósorozata van, azóta a nő már megszült és elköltözött. Én mondtam neki, hogy nekem is van egy 19 éves barátságom, ami mai napig nem szűnt meg, de attól még nem beszélünk, chatelünk szinte mindennap. Kb. úgy havi egyszer keressük fel egymást vagy ha hazajön. Nekem fura ez a napi szintű kapcsolattartás, érezhet iránta valamit még? :(

2020. jan. 29. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ultragáz.. mióta vagytok együtt?
2020. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Friss kapcsolat, de állandóan mutatja a szeretetét. Ölelget, puszilgat, rózsát, csokit hoz. Visz mindenfelé. A szexuális életünk is viszonylag rendben van, csak kevés, mert elválaszt minket egy kis távolság. Szinte soha nem veszekszünk, ellentétben az exemmel,akivel állandóan martuk egymást. Soha nem bánt meg, de ez nagyon rosszul esik. Ha az a nagy haver annyira szerette volna, nem hagyja itt az ország másik végében...
2020. jan. 29. 01:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, végülis veled van, de lehet, hogy csak pótléknak használ. :S
2020. jan. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*Nem tudom , boldog-e melletted, elég vagy-e neki, megfelelő vagy-e neki. Lehet amúgy, hogy nem is kívánja szexuálisan, csak mondjuk jó vele beszélgetni. Lehet, hogy ővele jobb, mint veled, de az is lehet, hogy ugyanolyan jó neki mindkettőtökkel beszélgetni.
2020. jan. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Amúgy ez lehet, hogy kicsit ilyen sarokba szorítás volt a részedről. Lehet, hogy megsértetted, és azért nem válaszolt, de még akár lehet az is, hogy egyenlően szeret benneteket, vagy őt kicsit jobban. De mondjuk ha utána vágyódik, téged mégha nem is szerelemmel szeret mondjuk, de nagyon szeret; akkor , hogyha mondjuk pl ilyen állna fönt (amit most nem tudhatunk), akkor még érdemes lehetne talán vele maradni.
2020. jan. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én az Ő szájából szeretném hallani az igazat, hogy mégis mit érez iránta, de úgysem vallaná be. Mindig az a válasz csak barát, viszont azt érzem, hogy érzelmileg ő közelebb áll hozzá, mint én, hozzám meg talán szexuálisan vonzódik jobban, az én megérzéseim meg általában meg nem csalnak. Meg annyira emlegeti Ausztriát, hogy költözzünk ki oda, most már tudom miért. Ott dolgozik ez a férjnél lévő, gyerekes anyuka. Hátha lebukik ez a férjnél lévő, kisgyerekes anyuka, hogy más után csorgatja a nyálát... A sors vissza fog még vágni.
2020. jan. 29. 01:44
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Úgy kell neked, minek kérdezel ilyet..
2020. jan. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert a csaj kell neki, te csak átmeneti vagy. Vagy ha nem is, de melletted meghúzná párszor. Ha kimondaná, szerinted vele lennél? (Bár, a kérdést olvasva, lehet, hogy igen...)
2020. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem hagynám. Honnan veszed Te ezt? Ha megcsalna, akár egyszer is, lapátra tenném, kihűlnének nálam az érzelmek egy ilyen eset után. Bár még nem csaltak meg nem tudom milyen érzés. Ezek szerint te már át lettél vágva párszor, azért tudod. Lehet régen jó nő volt, de rengeteget vesztett a nőiessegebol szules után. Pasiként én nem kivánnám meg. Semmi plusz, inkabb atlag alatti kategoria.
2020. jan. 29. 22:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy szívet, szeretleket nem ír az utóbbi időben. Egyre inkább csak azt érzem, hogy kihasznált. Most éjszaka is odavan pókerezni (vagy ki tudja hol). Attól tartok szakítás után ebből újabb szakítás lesz. Bár megszakadna a szívem, mert tényleg tiszta szívből szeretem. Amolyan szerelem volt nálam első látásra, de sajnos azt veszem észre, hogy számára sokkal fontosabb dolgok is vannak, mint én...
2020. jan. 30. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!