Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat fájdalma mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat fájdalma mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, hogy erre nem lehet válaszolni, de érdekel kivel hogy volt, mert megpusztulok és nem bírom sokáig!

#szerelem #bátnat
2020. jan. 30. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
2-3 hét után komolyat enyhül.
2020. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Jajj Istenem itt mindenki egy világfájdalom... Lássuk csak...


A hétköznapi emberek dolgozni járnak, háztartást vezetik, főznek magukra, ha van rokon anyu appu vagy tesó meglátogatják, és

A legtöbben nem tehetik meg, hogy visszacsöppenjenek a tinikorszakba.


Tegyél ellene! Ne a csodát várd te is. Változást akarsz akkor ne a telefont nyomkodd hanem Tegyél érte.

2020. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan ami pár hét de az nem volt komoly és volt olyan ami több év. Attól függ mennyire őszinte volt az érzelmed a másik iránt, mennyire ismerted mennyire hatott rád.
2020. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Esetfüggő. Pár hét, pár hónap, pár év, örökké.


A legutóbbi nekem olyan 3-4 hónap volt.

2020. jan. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Az elso, egy eves kapcsolatom utan 2 hónapig nagyon rossz volt, aztan rajottem, mennyire nem illettunk egymáshoz, és mennyire jó dontés volt, hogy szakitottunk. Ezután megismertem valakit, akivel ugyan nem jottunk ossze, de láttam a kulonbséget kettejuk kozt, mennyivel gazdagabb a lelke a másik srácnak, hogy minden megvan benne, amit az elozo páromban hianyoltam. Nekem akkor ez a felismeres szuntette meg a szerelmi banatot es adott megnyugvast.


Aztan ezzel a fent emlitett sraccal ismerkedtunk, randiztunk, tulajdonkeppen azert nem lett belole semmi, mert barmennyire tetszett kulosre-belsore, nem tudtam vonzodni hozza, akkor ertettem meg, mit jelent hogy nincs meg a kemia. A csókja, érintése semmit nem valtott ki belolem. 2-3 hónap volt csak, mig találkozgattunk, de ezután a pasi után 2 évig fájt a lelkem (mindannak ellenére hogy nem tudtam hozzá vonzódni).


Tanulság: a szerelmi bánat hossza és mélysége nincs egyenes arányban a szerelem intenzivitásával és mélységével.


Tanács: próbáld meg lefoglalni magad, barátokkal, családdal, keress uj hobbit, persze tudom, eleinte igy sem konnyu, mert mindenrol o jut az eszedbe, meg is kell elni a bánatot, ha sirni van kedved, csak sirj...Idovel minden jobb lesz, bár ezt senki sem hiszi el.


Mindennek oka van, miert torténik. A jovoben majd rájosz. Most boldog feleség vagyok, de ha ezeket a kapcsolatokat es bánatokat nem élem meg, nem ugyanaz az ember lennék. Sokat tapasztaltam beloluk, es ez kellett. Minden embernek szuksége van a csalódásra, ezekbol tanulunk, ezek is formálnak minket.

2020. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Koszonom a biztato es oszinte szavakat!

Friss az elmeny, ket hete ;( es hat nagyon nem vagyok jol

De igyekszem tulelni

2020. febr. 3. 07:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező ! Olvasod meg a bejegyzést ? Hogy vagy, hogy alakult a sorsod ?
2022. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia

Kaptam ertesitest rola ezert olvasom :)

Eltelt 2 ev azota, de miutan ezt kiirtam, még ment egy ideig a huzavona, kb fél évig


most is szeretem még és szar, mert azt gondolom nem lesz többet ilyen kapcsolatom, amiben ennyire passzoltunk intellektualisan

De mar nem az van hogy megpusztulok

Neha sirok

2022. jan. 24. 00:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Értem. Örülök, hogy jobban vagy. A " megpusztulok érzés " mikor kezdett alábbhagyni ?
2022. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, csak azt tudom, hogy sokára!
2022. jan. 28. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!