Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért? Mit csináljak vele és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Mit csináljak vele és a másikkal?

Figyelt kérdés

Van egy férjem, egy kisfiam. A férjem folyton hazudozik, füllent. Azóta nem tudok megbízni benne teljesen. Volt hogy valaki éjjel 2x hívta, van hogy éjjel csipog a messenger, de mindent kitöröl. Elhessegeti ezeket csak ez volt meg amaz kereste. Egyszer míg ügyet intéztem a gyereket a parkolóban hagyta a munkatarsnöjével. Utána elfuvarozta egy másik városba a nőt a gyerekkel együtt. Aztán már 2 éve kb 2 havonta 1x ha sikerült szexelnünk. Azóta talán sűrűbb de valahogy nem olyan mint régen. Eddig röviden ez a bemutatkozás. Viszont mielőtt össze jöttem vele, volt egy nagy szerelmem aki fiatalabb nálam. Egyszerűen nem tudom ezt a személyt hogy engedjem el. Mai napig mrgjelenik álmomban. A napokban össze futottam vele és sajnos nem bírtam ránézni sem. Azt hittem sikerült ezt lezárni magamban anno de nem. Mit tegyek? Mai napig jó barátom az illető és a testvére a barátnőm.A férjemmel sem tudom mit tegyek. Folyton beszélek vele úgyhogy ez nem nagyon opció. Össze vagyok zavarodva.... Folyton morog velem. Régebben meg ütötte q kezem. Akkor valami megváltozott bennem még jobban. De még sem tudom elhagyni.

Köszi a segítséget.

25/L


2020. jan. 31. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz a férjeddel? Hogy ütötte a kezedet? És ha a végén leírtad, hogy nem tudod elhagyni, akkor hogy tudna neked bárki is segíteni? Ez így túl kevés információ.
2020. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Norbi megmondta, elhiznak a nok a terhesseg utan, persze hogy a ferjed nem szexel veled, mert masik nostenyekkel szexel, akik meg a terhesseg utani elhizas elott vannak:)
2020. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Konkrétan kérdezz légyszíves

2. Nem hinném hogy megcsalna. Norbi más téma és hagyjuk is köszi

2020. jan. 31. 23:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Oké nézzük.. kicsit kesze-kusza amit írtál. Szóval bogozzuk ki...

1, Mikben hazudozik/füllent? Milyen jellegű dolgokban?

2, "Egyszer míg ügyet intéztem a gyereket a parkolóban hagyta a munkatarsnöjével." Ezt nem értem te intéztél ügyet és ő hagyta ott? Utána meg elmentek másik városba? Amíg te ügyet intéztél?

3, "A napokban össze futottam vele és sajnos nem bírtam ránézni sem" "Mai napig jó barátom az illető és a testvére a barátnőm." --- akkor előtte nem futottál össze vele? Akkor hogy lehettek jó barátok? Vagy ha összefutottál vele többször is előtte, akkor rátudtál nézni? csak most a napokban jött elő, hogy nem tudsz ránézni?

4, "A férjemmel sem tudom mit tegyek. Folyton beszélek vele úgyhogy ez nem nagyon opció" Mi nem opció? hogy megbeszéljétek a problémákat??? Vagy miről beszélsz vele minden nap? a problémákról?

5, "Régebben meg ütötte q kezem" Mikor ütötte a kezedet? hogy ütötte a kezedet?

6, "De még sem tudom elhagyni." --- ezt hogy érted? összevagy zavarodva, a másik fiúra gondolsz, vele álmodsz de a férjedet képtelen vagy elhagyni?

2020. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat az utolsó kérdés: De a férjedet képtelen lennél elhagyni? (így pontosabb)
2020. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párterápiára elmehetnétek ha hajlandó rá.
2020. febr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!