Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet annak az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogy semminek nem tudok örülni? (Soha nem voltam szerelmes)

Figyelt kérdés

Mindig is megvolt mindenem, soha semmiből nem szenvedtem hiányt, de azt vettem észre, hogy valahogy mégsem tudok a dolgoknak örülni.

Alapjáraton elég jó életem van, nem panaszkodhatok, viszont nem vagyok boldog sem. Nem lehet motiválni semmivel, nem hoz lázba semmi. Voltak már csajaim ideig óráig, de egyik se volt az igazi.

Sokan mondják, hogy majd jön egy nő, aki mellett boldog leszek, de én nem hiszek ebben.


2020. febr. 1. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert lelkileg nem vagy teljesen mértékben kiegyensúlyozott.
2020. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem kapsz elég szeretetet és/vagy figyelmez? Én akkor szoktam így érezni.

Ha megkapom a kis szeretet morzsát, amire vágytam, akkor egyből olyan jól érzem magam, ideig óráig...

2020. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet, nem tudom. Az biztos, hogy senkinek se vagyok túl fontos.
2020. febr. 1. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Látod szerintem ez a baj, hogy nem érzel elég szeretet. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeretnek, csam ez egy ilyen elhidegülő világ, meg mindenki a saját dolgával foglalkozik. Átérzem a problémád.
2020. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!