Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt feleségem szerint még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt feleségem szerint még mindig szerelmes vagyok bele! Ezt honnan gondolja?

Figyelt kérdés
Egyébként igaza van. Nem fogom tagadni! de honnan tudja? Őszintén.. csajok,hölgyek! Ti nők ezt akor tudnátok ha ti is még valamit éreznétek a ffi iránt? Egyébként mi a korkülönbség miatt szakítottunk kvázi ő eléggé tapasztalt. Tehát honnan gondolhatja,hisz 1 éve szakítottunk és 1 kezemen megtudnám számolni hányszor találkoztunk és beszéltünk azóta.. utoljára pont ma beszéltünk facen és azt írta,hogy tudja,hogy mindig szerelmes leszek és ez örökké így marad.
2020. jan. 28. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én onnan szoktam tudni, ahogy a másik rám néz. Azok az elnyújtott pillantások és halvány mosolyok, ahogy rám hangolósik... Nehéz leírni, de ha látom, akkor azonnal felismerem.
2020. jan. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké.. igazad van, de hogy is mondjam/kérdezzem..!

Ezt azért érzed mert van még parázs? Vagy csak szimpla női megérzés?

2020. jan. 28. 02:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az első vagyok, de én is mindig tudni szoktam. Valahogy ráérez az ember (én legalábbis) ha valakinek tetszik, valaki érzelmeket táplál iránta. Főleg, ha olyan jól ismeri, mint egy volt házastárs esetében, és ráadásul te nem is titkolod, azt mondod. Ne reménykedj, ez egy megérzés, ami az emberismeretből, a gesztikuláció-hanghordozás-arcmimika-valami mágia keverékéből ered, nem a saját érzéseinkből. Teljesen független attól, hogy én mit érzek a másik iránt, számomra teljesen közömbös, vagy éppen ellenszenves férfiakon is éreztem már, hogy gyengéd érzelmeket fűz hozzám.
2020. jan. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Be vallani magamnak vallom be a tényeket! Neki nem mondtam azóta,és nem is találkozunk. Facen beszélünk,beszéltünk és úgy jutott erre a következtetésre!
2020. jan. 28. 08:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Magadat kínzod hanem mondod el neki.
2020. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És az mivel lesz jobb ha elmondom?

Ha ő már nem szeret,akkor max az ő egóját növelem. Vagy max azt mondja majd,hogy jó érzés ezt tudni,de nem tudja viszonozni már. Nos.. ez így jobb lenne nekem?

2020. jan. 28. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!