Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem vagyok közvetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok közvetlen, barátságos, és keveset beszélek akkor sosem fogom megtapasztalni hogy milyen szerelmesnek lenni, és kapcsolatban lenni valakivel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó a kapcsolatteremtésben. Eddig nem volt barátnőm. Szerintem jó belső tulajdonságaim vannak, jó persze vannak hibáim, de szerintem alkalmas lennék kapcsolatra. Csak nem nagyon van lehetőségem, meg nem vagyok jó az ismerkedésben. Nagy szerencse kell ahhoz hogy nekem valaha barátnőm legyen?
2020. febr. 2. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Szoktál azért próbálkozni?
2020. febr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem vagy jó a kapcsolatteremtésben, akkor nem vagy alkalmas kapcsolatra. Ennyire egyszerű.
2020. febr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!