Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Keveset beszélő, félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset beszélő, félénk, nyámnyila, visszahúzódó férfiba is bele lehet szeretni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy beszélgetés útján lesz szerelmes az ember, de egy ilyen emberbe, aki alig beszél, bátortalan, nem mutatja meg az igazi énjét, zavarban van, ilyenbe is bele lehet szeretni? Belém már többször nem volt szerelmes az, akibe én, pedig beszélgettünk, talán mert félénk voltam, zavarban voltam. De különben is vannak introvertált emberek, akik keveset beszélnek.

2018. jan. 23. 17:45
 1/8 Gál Zoé ***** válasza:
89%
Persze, akkor is bele lehet, ha csak olaszul tud és egy szavát sem értik.
2018. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, max több idő kell hozzá. (Pont egy olyan férfi tetszik hónapok óta, aki introvertált és keveset tudok vele beszélni. Viszont minél több dolgot tudok meg róla, annál inkább érdeklődöm iránta.)
2018. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán ha meglátja a nő az értékeid, mert hidd el neked is vannak... A kérdésedből kiindulva... akkor az ilyen jellemű embereknek sohasem lehet párja mert introvertáltak? Ugyan!
2018. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon zavarban tudok lenni főleg, ha nekem tetszik előbb meg valaki és nehezen nyílok meg. Volt már olyan nem is egyszer, hogy ez tetszett meg a lánynak. :'D Persze azért ahogy haladunk 30 felé már kevésbé lesz ez nyerő, de akkor sem kizárt. Ízlések és pofonok...
2018. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az introvertáltat ne keverjük a félénkkel és neurotikussal. Egy introvertált elvan a saját világában, nem akar mindenáron ismerkedni, vagy holt idegenekkel jópofizni. Viszont ha találkozik valakivel, aki szimpatikus neki, és akit a bizalmába fogad, akkor gyakran be nem áll a szája.
2018. jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a felsoroltak közül a nyámnyila nem igaz rá, akkor igen.
2018. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos nem :( nem lesz szerencséd.

A csajoknak kemény férfi kell, aki jól oda teszi magát a kis puncinak.

És persze a valo életben is kemény hozajuk...

2018. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

pènz+autò+lakàs=kiràlysàg

nincs pénz=nincs pina

2018. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!