Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valakinek nagyon tetszem, de nem szeret belém?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit másfél éve ismertem meg. Volt egy barátnője közben, akivel 5 évig együtt voltak. Már az furcsa volt, hogy a lány mellett is sokszor irogatott nekem, csak úgy óvatosan, nem nyomult, csak sokszor kifejezte az érdeklődését. Aztán szetmentek a barátnőjével, mert elvileg megcsalta a lány. Nekem panaszkodott a fiú, elmeselte mi történt és nagyon dühös volt. Azt mondta, soha többet nem lesznek együtt, ennyi volt. És innentől hevesebben érdeklődött felőlem. Sokszor akart találkozni, de mivel messze lakik, ezért nem nagyon lett belőle semmi, csak egyszer találkoztunk. Akkor eléggé lenyegretoro kérdései voltak.. Mint pl, akarnál e külföldön élni (mert ő oda akar menni), meg hogy mik a terveid a jövőre nézve stb.. Egyébként ilyen haveri féle kapcsolatban voltam vele korábban, és egyszer panaszkodtam neki, hogy "ajj, hogy miért nem találok fiút magamnak meg hogy engem sosem fog senki feleségül venni és ment a hiszti :D Erre ő poenosan benyogte, hogy" hát én feleségül vennelek ". De ebben az a gáz, hogy ezeket mind úgy mondta, hogy közben ott volt a barátnője. Nekem ez elég kínos volt, ezért csak elvicceltem a válaszát. Meg igazából közben rajottem, hogy ha szét is mentek és volt egy átmeneti haragja, bármennyire is úgy tűnt nekem, hogy ennek tényleg vége, meg is tudom, hogy még mindig van köztük valami. A lány képeit folyamatosan "sziveli" facen. Genyó dolog, hogy kutakodtam, de valahogy éreztem, hogy nem bizhatok benne, hogy valami itt bűzlik. És hát elég nagy csalódás volt erre rajonni, hogy hiába mondott nekem bármit határozottan, kB semmi nem igaz belőle. Szóval ha más nem is, de eltudom képzelni, hogy szexelni osszejarnak meg. Es atverve erzem magam. Már nem azt a havert látom a srácban akivel jóban voltam. Hanem egy férfit aki undoritoan használ engem és atver. Azt hittem erre nem lenne képes. Nekünk kicsit máshogy indult az ismerkedésunk. Előbb voltunk "baráti" viszonyban és utána kezdett atfordulni. Ezért nem is értem, ha visszagondolna arra az időre, amikor még baratilag nézett rám, akkor hogy tudja ezt most megcsinalni. Most nem úgy néz rám mint aki jó haverja, hanem mint egy nőre, aki előtt titkolni kell, hogy az exemmel kavarok meg és közben engem is mintha a kezében tartana, hogy elovesz amikor akar. És ez eléggé fájdalmas. Így már én sem úgy nézek rá mint egy barátra, hanem egy férfira aki szórakozik velem. És legszivesebben ignoralnam, csak bírom is őt, sokat hulyeskedtunk és ezzel a lepesemmel egy "barátot" is veszitek és ez megmergezte az egész kapcsolatot azzal, hogy atfordult másba.


Szóval biztos vagyok benne, hogy az ex képbe van még és azt is elképzelhetőnek tartom, hogyha én kikerulok a képből és nem maradok a "B" szerepben, akkor azonnal osszejonnek. Túl régóta vannak együtt ahhoz, hogy hirtelen elölről kelljen kezdeniuk mással, ezért kényelmesebb visszamenni abba a kapcsolatba. Gondolom hiányzik nekik a szex stb.

Tényleg nemtudom elképzelni, hogy mi járhat a fiú fejében. Katyvasz az egész. Olyan mintha komolyan is gondolná, meg mintha mindig visszatancolna. Most tényleg nem igazi a részéről az érdeklődés? Játszik velem? Vagy annyira szereti meg az exet, hogy hiába tetszek neki nagyon, akkor is hozzá megy majd vissza annak ellenére, amit az a lány csinált vele?

Kicsit azt érzem a fiun, hogy keresne valami jobb kapcsolatot, mintha ennek reményében erdeklodne felőlem, de az extol nem bír elszakadni. Így viszont én folyton háttérbe vagyok szorítva és engem már kicsinal lelkileg ezzel az érzelmi jatszmaval. Mire beleelnem magam, megint eltunik, aztán mire kezdem elfelejteni már megint megjelenik és ír. És már nagyon fárasztó. Iszonyú fájdalmas, hogy vonzodom hozzá, ő is hozzám, de folyton azt érzem, hogy a háttérben tevékenykedik és ez nagyon fáj, ennél jobbat érdemlek. Tényleg olyan mintha tartalekban tartogatna. Néha "helyzetjelentest" kér, "mi újság, mi van a fiúkkal, van e már barátod stb.." Mintha ilyenkor felmerne azt, hogy mennyire vagyok meg elérhető.


Egyébként nagyon jól ismer és tudja, hogy elég erős kereteim vannak. Tisztában van vele, hogy nem fekszem le csak úgy senkivel, tudja, hogy ilyenbe ne is reménykedjen. Azt is tudja, hogy én annak a híve vagyok, hogy ha valaki akar engem, akkor az egy erős, felvallalt kapcsolatban történjen meg.

Meg ha látna bennem esélyt arra, hogy megfektethet, akkor meg azt mondom, érthető, hogy nyomul. De mivel nem, így ennek semmi értelme amit csinál. Más fiú ilyenkor már rég lekopott volna. Hülye lenne ennyi időt pazarolni egy lányra, akitől nem kap semmit.


Lehet naivan, de ezert is gondoltam azt, hogy ha ennyiszer keres amellett, hogy tudja mire számítson velem kapcsolatban, akkor valószínűleg tényleg komolyan gondolja. De mostmar teljesen össze vagyok zavarodva. Úgy érzem, tényleg egy B terv vagyok arra az esetre, ha az exxel nem lehet rendbehozni a dolgokat, és erre kell a havonkénti felmérés, amikor a semmiből megjelenik, hogy elérhető vagy e még vagy szingli. Szar ügy :(

Ti is így látjátok?


Bocsi a regényért, rossz passzban vagyok és próbáltam kiirni magamból..


25L



2020. febr. 3. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, nem vagytok kapcsolatban. Ez esetben nem tartom akkora tragédiának, hogy like-olgatja a lányt.

Nem tudom, te mennyire voltál bátorító felé. Lehet, hogy egyáltalán nem biztos benne, hogy lenne nálad esélye. Amiket leírtál, abból lejön, hogy ő lépett feléd többször is, de semmit nem látok abból, hogy te léptél volna felé vagy bátorítottad volna bármilyen módon.

Persze lehet, hogy félreérted őt és csak lelki szemetesláda vagy neki, emiatt van az, hogy csak időnként keres.

Szerintem ti már vagytok olyan viszonyban, hogy meg lehetne beszélni dolgokat.

Mondjuk én első körben bátorítanám valahogy, de semmiképp nem úgy, hogy szerelmet vallok neki vagy ilyesmi, most nem tudom megmondani hogyan, nekem az ilyenek adott szituációban szoktak jönni. De ha legközelebb lép feléd, talán egyértelműbben kéne viszonozni azt a lépést. A férfiak addig nem nagyon lépnek konkrétat, amíg konkrét bátorítást nem kapnak. Addig megy az óvatos célozgatás, meg flört, de a konkrétabb lépésre csak bátorítás után szánják el magukat. És lehet, hogy ha végre bátorítanád, le is tudná zárni azt a lányt. Ha meg nem lép semmit a bátorításodra, akkor tudhatod, hogy csak lelki szemetesláda voltál.

2020. febr. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számomra abból, amit leírtál, teljesen világos a helyzet. Nagyon sok nő önmagából indul ki, és nem tudja felfogni, hogy lehet "képben" egy férfinak egyszerre két nő is. Holott a férfiak legalább fele, ha nem nagyobb hányada számára teljesen természetesen jön, hogy egyszerre több nőhöz is vonzódjanak, sőt akár egyszerre több nőbe is őszintén szerelmesek legyenek. Nők és férfiak is kizárólagosságot akarnak maguknak a párkapcsolatokban, ám a férfiak nagy része számára az érzelmek nem feltétlenül kizárólagosak. Szóval szó sincs átverésről, a srác pontosan azt csinálja, amit a szíve diktál: mindkettőtökhöz vonzódik és ennek megfelelően mindkettőtöknek csapja a szelet, amíg persze lehet. Ez nem azt jelenti, hogy félrevezet, hanem azt, hogy ideálisan neki az volna jó, ha egyszerre járhatna mindkettőtökkel. Tudja persze, hogy ez nem volna elfogadható se neked, se a másik nőnek, így húzza-halasztja a dolgot, amíg csak lehet. S ez a helyzet mindaddig folytatódni fog, amíg te vagy a másik nő meg nem elégeli a dolgot és vagy-vagy végleges választásra nem kényszeríti. Szerintem ha ennyire eleged van a helyzetből, jó döntésnek tűnik, hogyha adsz neki egy világos határidőt, mondjuk két hetet, amelyben véglegesen döntenie kell, azt kérve tőle, hogy döntsön, s amennyiben melletted dönt, minden kapcsolatot meg kell szakítania a másik nővel. Ha nem melletted dönt, úgysincs értelme ezzel a sráccal bajlódnod.
2020. febr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amúgy erről ő nem tud, hogy én tudom, hogy kufircolnak.. Ha hozzá vagnam, élő jönne azzal, hogy "de mi a baj, mit kérsz számon, nem vagyunk együtt, szóval nincs közöd hozzá". Ez lenne. Szóval a választás elé állítást sem mondhatnam a szemébe, mert ő azt hiszi, én nem tudok az egészről.

De ez lesz egyébként amit mondassz.. Ennél többet erdemlek. Nem csak olyat, aki fél szívvel szeret, hanem aki teljesen az enyém és nekem ő, és nincs harmadik személy benne.

Az a baj ezzel a fiúval, hogy simán kinezem belőle, bármit is ígérne, hogy "rendben téged valasztalak Bla Bla," mert tudom, hogy idő kérdése és megint ugyan ott találnam magam. Nem bízom már benne.

2020. febr. 3. 10:14
 4/5 BeefEater ***** válasza:
Nem olvastam végig, csak átfutottam a hossza miatt. Szerintem a barát zónába kerültél.
2020. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt kétlem :D sajna amiket irogat, az minden csak nem baráti. Minimum flörtölés annak is egy kicsit erősebb fokozata.
2020. febr. 3. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!