Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak, ezek kozul az ajandek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ezek kozul az ajandekok kozul minek orulnetek?

Figyelt kérdés

Parommal 3 lassan 4 honapja vagyunk egyutt. Kozeleg a Valentin nap es annyit beszeltunk meg, hogy elmegyunk vacsizni, ahogy beszeltunk azok alapjan azt feltelezem hogy o hiv meg. Meg korabban beszeltuk, hogy Marcius 14-en meg en viszem steaket enni (steak and blowjob day).

Na hat az a kerdesem, hogy amennyiben esetleg o meg keszul vmivel, aznap, nekem is erdemes lenne valami fizikai ajandekot adni. NA es itt akadtam el... Pl szeretnek megvenni neki egy jatekot Steamen, de nem vagyunk bartunk Steamen es nem akarom lebuktatni magam.

Raadasul az nem tudom mennyire illene a romantikus Valentin napi temahoz. Vannak meg praktikus otleteim amiknek tudom h orulne, de nem tudom megint csak h illene-e Valentin napra, illetve dragabbak is (pl borkesztyu vagy whiskey vagy elmenyajandek). Igy arra gondoltam fogok egy dobozt es megtoltom mindenfele joval, szaritott hussal, sorrel, teszek bele masszazsolajat, szakallapolot ilyesmit.

Ti mint ffiak orulnetek ilyen ajandeknak vagy eredemesebb megis inkabb praktikus iranyba elmennem vagy vmi maradandot ajendekoznom?



2020. febr. 5. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már elegem van a valentin napból!
2020. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Annak örülnék a legjobban, ha valaki nem akkor akar meglepni (valentin napon), amikor azt a társadalmi normák és egy naptár megmondja neki, hanem bármikor. Ez már maga egy ajándék lenne.


A fizikai ajándékok egyáltalán nem érdekelnek.

2020. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Konkretan a baratodrol nem irtal semmit. Azt se, hogy hany eves es mi a hobbija, vagy valami. Tok mindegy, mi minek rulunk. En pl. lesz*rom a valentin napot. Lehet, hogy o is.
2020. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg h ő mit szeret?
2020. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindent szeret amit felsoroltam.

Sajnalom ha valaki utalja a Valentin napot, ennek fuggetlenul lehet a kerdesre ertelmesen is valaszolni (praktikus vagy keveseb praktikus ajandek). Ha a kerdesbol nem lataszana a parom szeret videojatekozni, a whiskey, a sort, a hust, hobbibol szokott paintballozni, vannak kedvenc filmjei, zenei amiket nagyjabol ismerek.

2020. febr. 5. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Bocsi, hogy nőként válaszolok, de hátha tudok segíteni.

A giccses Valentin-nap nem egyenértékű mondjuk egy Karácsonnyal, egy születésnappal, vagy egy évfordulóval, tehát teljesen felesleges több ezret rászánni egy ilyen alkalomra.

Vegyél neki egy üveg piát és kész. A többit meg tedd el a többi alkalomra.

Nem tudom, hogy mennyire szereti a saját kezűleg készített ajándékokat, talán készíthetnél neki egy képeslapot erre a napra.

2020. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi utolso

Szeretnek a paromnak oromet szerezni de tulzasokba se akarok esni. Orulok h van aki segitokeszen valaszolt.

2020. febr. 5. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez túlzás. Reálisan tőle is max virágot kapnál, válassz te is valami apróságot (csoki stb).
2020. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egy uveg whiskey lett :)

Mindenkinek boldog Valentin napot (kivéve aki utalja annak Utalatos Valentin napot)!

2020. febr. 14. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!