Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lanyok ti ezek kozul az...

Lanyok ti ezek kozul az ajandekok kozul minek orulnetek a jobban?

Figyelt kérdés

Legjobb baratnomnek lesz a 16.szuletesnapja es valamelyiket szeretnem csinalni neki a kerdesem h melyik lenne jobb szerintetek?


1. Angolul a neve "exploding box"

[link]

Es ebben a dobozban kepek emlekek lennenek


2.egy uveg amibe kulon temaju cetliket irnek pl emlekek,random uzenetek, kepek stb..

Es ebbol minden napra lenne neki egy uzenet tehat 365cetli lrnne benne

[link]



2016. dec. 3. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőnek nagyon örülne, sokkal személyesebb, mint egy nyaklánc vagy hasonló.
2016. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó mindkettő, ez az exploding box nekem új volt, nagyon szép :)
2016. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én abszolút nem vagyok ilyen beállítottságú, nekem pl mindkettő kissé kényelmetlen lenne (az exploding box talán kevésbé) de ettől függetlenül a 2. szerintem nagyon szuper
2016. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a második jobban tetszik :D
2016. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én a másodiknak jobban örülnék. Az nem 1 ajándék, hanem 365 db, ami ráadásul reggelente felbobja a napom.(De a másik is nagyon jó ötlet :))
2016. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen nagyon a valaszokat en is azt terveztem elsore de koszi a megerositest!!:))
2016. dec. 3. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a másodikat választanám. Egyszerű, de nagyszerű. Az első túl komplikáltnak tűnik és szerintem hamarabb el is romlik. Az első strapabíró.

18/L

2016. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó ötlet.Személy szerint talán inkább az elsőt választanám.A másodiknál nem birnám ki,hogy naponta csak egyet nézzek meg.
2016. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!