Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » -Fontos- A baratomnak sajat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-Fontos- A baratomnak sajat keszitesu kuponokat ajandekoznek. Viszont azt nem tudom milyen kuponokat. Fiúk ti milyeneknek orulnetek? Lanyok ti mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tehat a baratomnak szeretnek kedveskedni egy ilyen barmikor bevalthatos kuponokkal mert most az egesz Augusztust egyutt toltjuk,es szeretnem kicsit izgalmasabba tenni

. eddig csak az van meg maszirozom. Valami egyeb otlet? Fontos lenne.

:)



2016. júl. 31. 00:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

betonozni tudsz? :D


23F

2016. júl. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Haha. Nagyon vicces volt.:D
2016. júl. 31. 00:38
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Sheggből szájba? :)
2016. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor már nem kapsz komoly válaszokat .-.
2016. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hat nagyon ugy nez ki, kedves utolso..:/
2016. júl. 31. 00:43
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Masszázst akartam javasolni... :/ Orál?? Van valami, amit szeretne, de csak ritkán engedsz? Egyéb kényeztetés amire vágyhat? Hajnalban kissé fantáziátlan vagyok már. A kedvencét főzöd... Valami különleges program. Ingyen ölelés. Segítsen ki valaki, én most feladom. Sajnálom, megpróbáltam :(
2016. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
könyvutalvány, bútorok, 10% kedvezmény, 50% kedvezmény, mittudomén. De egyébként ez nem így működik, hogy a te saját, házikészítésű kuponjaidat majd mindenhol elfogadják. Kicsit beleolvasgattam a kommentekbe, azt hiszem, nem is ilyenről van szó; de akkor magadra vállalnál olyan dolgokat, amiket alapból nem csinálnál meg? De ha meg szereted, és módodban áll érte megtenni, és nem is kellemetlen számodra, akkor meg miért nem csinálod kuponok nélkül is? Most nem értem, mit szeretnél ezekkel, de tényleg nem. :O
2016. júl. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Van hogy reggel, vag napkozben szeretne szeretkezni de en azt nem szerettem volna sosem. Koszonom az otleteket. Hasznosak voltak. Hat igen elhiszem hogy most mar nem megy annyira a kreativkodas, mivel hat hajnal van. Tenyleg koszonom. Ment a zold pacsi:)
2016. júl. 31. 01:13
 9/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, az egesz nem arrol szol hogy vasarlasnal.. Hanem ez kizarolag a baratomnak szolo kis kuponok, mint peldaul megmassziroznam, elkeszitenem a kedvenc kajajat stb. Es ezt amikor akarja "bevalthatja" es en megteszem. nyilvan persze meglehetne ezt kuponok nelkul is csinalni de szerintem ez edesebb igy:)
2016. júl. 31. 01:16
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

-Vigyél neki sört (feltételezem, hogy szereti), és adj öltáncot

-Erotikus birkózás

-Mozizás, és a filmet ő választja ki

-Gyertyafényes esti piknik

-Közös sportolást is nagyon jó programnak találom

-Koncert


+ én örülnék, ha kisminkelhetnék egy lányt, csak úgy a poén kedvéért :-D

2016. júl. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!