Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy mondanátok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondanátok el egy férfinak, hogy milyen érzelmeitek vannak vele kapcsolatosan? Tudni kell róla, hogy picit félénk. És úgy érzem, nekem kell lépnem. Valentin nap szeretném elmondani Neki, szerintetek jó ötlet vagy hogy tálaljam?

Figyelt kérdés

2020. febr. 7. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem akinek kellesz, az megy utánad. Nem neked kéne tököt növesztened!!!...
2020. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Lépj te, jó ötlet csak így tovább hajrá. F/26
2020. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Hellmano ***** válasza:
55%

Szerintem ne Valenitin nap tedd. Lehet neki semmit se jelent a Valentin nap és hülyén adná magát a helyzet. Nekem is volt egy ilyen, hogy Valentin nap kaptam egy csajtól egy képeslapot és abban leírta miket érez irántam. (Mivel nekem Valentin nap semmit nem jelentett soha, ezért kicsit sablonnak éreztem, hogy pont ezt a napot szúrta ki magának, hogy lépjen felém. Persze nem is ismertem a csajt csak egy suliba jártunk, tehát nem olyan szitu , mint nálad. De ennek ellenére összejöttem , amúgy vele és együtt is voltunk majdnem 1 évig).


Ha lépni akarsz feléje bármikor megteheted ne legyél te is ilyen ötlettelen, hogy pont V napon teszed.

2020. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egy próbát mindenképp megér. Akkor eldől, hogy ő mit érez, mit szeretne. Az igaz, hogy a férfinek kéne lépni először. De ha félénk, akkor a nő is léphet.


Én úgy csinálnám, hogy vennék neki Valentin napra vmi kis ajándékot, odamennék hozzá és ezt mondanám: "Fogadd sok szeretettel Valentin nap alkalmából. Ezzel együtt szeretném elmondani, hogy nagyon tetszel nekem, szívesen járnék veled, ha te is hasonlóan érzel."

2020. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Azert annyira ne legyel benne biztos, hogy felenk. Egyaltalan randiztatok mar, vagy valami?
2020. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érzelmeid vannak felé?
2020. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem,hogy nekem kell lépnem, és én meg is teszem,mert mindennel többet jelent számomra..:)

Csak nem tudom, hogy tálaljam, és hogy mondjam el..

az a bonyolult számomra, hogy jo a beszélőkém, de az érzelmeimről kicsit nehéz beszélnem.. és Ő lenne számomra az a férfi, akiért megtenném.

2020. febr. 7. 18:45
 8/21 A kérdező kommentje:
Én 24, ő pedig 30
2020. febr. 7. 18:46
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Akkor írd meg neki egy kézzel írt levélben és nyomd a kezébe!
2020. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De mégis, mit érzel?
2020. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!