Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Február 17. -én leszünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Február 17. -én leszünk a párommal két évesek, de idén együtt tartjuk a valentin nappal. Szeretnék valami szép ajándékot venni/készíteni, de tanácstalan vagyok és vészesen közeleg a határidő. Ötletek?

Figyelt kérdés
Az már meg van, hogy este romantikus vacsi lesz, közben és után kellemes kis iszogatás, gyertyafényes fürdő, aztán a többi... de mégis, valami olyat is szeretnék plusz meglepinek, amit eltud rakni,ebben szeretnék segítséget kérni! :)

2014. febr. 8. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Jól toljátok öcsém, már két évesen...

Ráadásul egy napon van a születésnapotok!

Összeilletek...

2014. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ember miket szeret a párod úgy nem tiding segíteniha te nem segítesz nekünk. Szóval MIT szeret a párod?
2014. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megbeszélni hogy nem tárgyi ajándékokkal ünnepeljétek a valetin napot, hidd el neki is megkönnyíted a dolgát. ráadásul egy idő után a régóta együtt vagytok elfogynak az ötletek. viszont akkor elmondom én mit adok a páromnak. mivel egyikünk sincs oda a valentin napért, de mégis kedveskedni akarok neki valamivel ezért, a Fogadom című film után (nem tudom láttad-e.. érdemes megnézni) adok neki egy dobozt amiben lesz egy levél, rajta egy post it-en az hogy "a lelkednek" lesz benne egy kép rólam, raja ugyanúgy egy matrica "a szívednek" egy nutella " a hasadnak" felirattal és egy szexi bugyi "később" felirattal :D remélem tudtam segíteni. évfordulóra meg csinálj neki egy könyvet. bár időigényes de megéri, ha szeret. írj bele mindenféle emléket, azt h miért szereted, ragaszd bele az összes képeiteket, bármit ami közös.. csak kreatívan! :) hajrá
2014. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!