Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves Meleg srácok és Pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Meleg srácok és Pasik! Hogyan lehet eltölteni egy nagyon jó napot vagy estét a párotokkal Valentin napon?

Figyelt kérdés

Már nincs ötlet, amit ki lehetne találni, ezért érdekelne, hogy Ti hogyan töltitek el a párotokkal a napot / az estét?


Nagy segítség lenne, ha segítenétek. Emlékezetessé és élménydússá akarom tenni ezt a napot / estét.

UI.: még nem volt intim kapcsolat közöttünk.



2014. febr. 9. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én elhívom a páromat vacsira oda, ahol először voltunk randizni :)
2014. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi választ!

ha még valaki van, írjon nyugodtan!


*és bocsánat, a *srácok*-at nagy betűvel akartam kezdeni a kérdésben :)

Srácok

2014. febr. 9. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a Valentin nap egyáltalán nem fontos, egyikünk sem készül a másiknak semmivel. :)

De el lehet menni egy dunai hajós vacsorára, vagy ha olcsóbban akartok kijönni, akkor főzz otthon vmi különlegeset, majd teríts és várd őt gyertyafénnyel, aztán egy közös habfürdő pezsgővel... Momentán ez jutott eszembe, mert ilyenben évofrdulónkon már volt részem és nagyon örültem neki. :)

2014. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Földieper, és pezsgő. ;)

+Sok,sok romantika ^^

2014. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, ha valaki még írna, szívesen elolvasnám :)


kedves utolsó Válaszoló!


Tudnál abban segíteni, hogy honnan tudok friss epret szerezni ilyenkor?, mert ez a verzió is tetszik

azt tudom, hogy lefagyasztva lehet kapni, de annak nem rosszabb íz íze?


előre is köszönöm:)

2014. febr. 10. 23:40
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Rohadt Idegesítően Affektálónak tűnik, ha minden szót NagyBetűvel írsz ám.

Egyébként utáljuk a Valentin napot (nem lehet Bálint???), úgyhogy nem ünnepeljük. Minden más napon is pont ugyanannyira szeretjük egymást. :)

2014. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!