Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27 éves férfi és 41 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfi és 41 éves nő között működhet hosszútávon a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagyon szép nő és kiderült hogy nem zavarja a korom. Nekem pedig főnyereménynek tűnik. Aranyos, humoros és nem is néz ki annyinak amennyi.
2020. febr. 7. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
10-15 ev mulva lehetnek gondok, en szoltam. Lehet hogy mar 5 is.
2020. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez csakis rajtatok áll.

Tart amig tart, addig legyen tartalmas és szep.elvezzetek ki.


Azonos korúak is mennek szét, ez nem korfüggő.

2020. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha erős érzelem akkor hajrá
2020. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Működhet, de nagy az esélye, hogy nem fog.
2020. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem, ha a srácnak ezt 27 évesen a neten kell megkérdeznie, mert még ahhoz is kevés, hogy egyedül döntsön.


Jobbat érdemel a nő, egy olyan FÉRFI partnert, aki felvállalja.

2020. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok 40 feletti nővel voltam huszasként, mindig is vágytam arra h 40es párom legyen de valahogy mindig volt vmi kattanásuk egy idő után. Most 27 vagyok, ugyanugy erre vágyom :D
2020. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem működhet. Én sosem gondoltam hogy valaha lesz közöm jóval fiatalabb férfihoz, de volt/van. Sose bántam meg. Sőt! Csak engem ő nem akart párnak/társnak. Így nem lett belőle szexen kìvül semmi. Pedig úgy gondolom működhetett volna.

40+N

2020. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!