Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is van aki még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki még sosem ünnepelt Valentin napot?

Figyelt kérdés

Amúgy is rossz érzés hogy még sosem volt barátnőm. De ilyenkor amikor mindenki ezt ünnepli az még rosszabb. Főleg ha esetleg sosem lenne barátnőm.

Lányok közül is van aki szomorú emiatt? Ha igen akkor szívesen vennék Neked virágot:)


(22/f)


2020. febr. 8. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! :D

21/F

2020. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ense
2020. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

A születésnapom Valentin-napra esik, így én minden évben ünneplek aznap, de mint a szerelem napját, úgy még nem.

19/L

2020. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
A férjemmel sok-sok éve az első randin tisztáztuk, hogy mindkettőnk szerint külföld-majmolós kereskedelmi célú hülyeség ugyanúgy, mint a halloween.
2020. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ha lenne párom, akkor sem biztos, hogy ünnepelnénk. Én hajlanék rá, hogy ezt a napot valamilyen módon különlegessé tegyük, úgyhogy leginkább az ő hozzáállásán múlna a dolog. 19/L
2020. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eleve nincs kivel, de nagy h×gnek tartom is.
2020. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:
63%
Persze, hogy van. Én pl. nem érzem magam rosszul miatta, ha lenne barátnőm akkor megbeszélném vele, hogy nem szeretném tartani. Szintén az amcsi/külföldi dolog miatt. Ha pedig szeretnénk valami hasonlót kilehet találni valami egyedi dátumot.
2020. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Én még sose, pedig még nős is voltam. A Valentin úgyanúgy nem magyar ünnep, mint a Hálaadás vagy a Halloween. Amerikában meg a március 15.-ét nem ünneplik.
2020. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sosem ünnepeltem, mert nem volt kivel. De ha lenne akkor sem biztos hogy ünnepelném.
2020. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, jelen. Nem nagyon volt kivel, vagy épp nem is tartottuk fontosnak.
2020. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!