Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 év korkülönbség mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év korkülönbség mennyire számít? Sokak szerint, nem áll nagy jövő előttünk.

Figyelt kérdés
Jelenlegi párommal 20 év korkülönbség van köztünk! Én szeretem őt, nem tervezem el hagyni, és ő is szeret engem! Mikor együtt vagyunk, jól ki jövünk egymással, amikor külön, akkor néha össze vitatkozunk, de ezt be tudom a távolságnak.. Még nem költöztünk össze.. Csak kicsit bizonytalan vagyok, hogy nem e tart majd később túl fiatalnak! Érettnek tart az igaz, az is vagyok, csak kicsit tartok, hogy megijed a korom miatt, és ki lép... Amire jelenleg nem látok esélyt :)
2018. ápr. 26. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy?
2018. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
A korotokat leírhatnád...
2018. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

25/L, 45/F

Bocsi :)

2018. ápr. 26. 21:36
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

sok


teljesen más életszakaszban vagytok.

2018. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Igen, az idő előrehaladtával már túl fiatalnak fog tartani... Logikus nem?
2018. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Neked mik a terveid a jövőddel kapcsolatban? Szeretnél majd családot, gyereket? Neki van már gyereke? Volt már házas. Mert szerintem ezek a fő kérdések, amin megbukhat egy kapcsolat. Illetve 45 éves korodban egy nyugdíjas bácsival képzeled-e el az életedet.
2018. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen neki is, és nekem is van már gyerek és akár közöset is vállalunk.. Nyitott rá ő is és persze én is.. Nos remélem 65 évesen még nem lesz olyan "rozoga" de ha mégis, én ki tartanék mellette, hisz én választottam.. Nem csak jóban, rosszban is mellette maradok.. Én bízom magamba, tőle félek egy kicsit, hogy el bizonytalanodik..
2018. ápr. 26. 22:13
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
5 év múlva a cerka nem fog felállni.
2018. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy kérdező, azt áruld már el, hogy azon embereknél akik szerint "nem áll nagy jövő előttetek" pontosan milyen jövő áll?

Amúgy nem vagy már te sem annyira fiatal, de úgy csinálsz mintha egy elveszett 16 éves lányka lennél a szüzessége elvesztése előtt.

2018. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: szinte mindenki ezt mondja.. Ritka, aki lát bennünk jövőt.. De ez most nagyon jól esett tőled.. Igazad van.. Igazából én bízom bennünk, és valószínűleg ő is, különben nem lenne velem.. A többi meg nem számít :)
2018. ápr. 26. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!