Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igazi szerelmek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi szerelmek miért bonyolultak mindig ahol meg nincs szerelem azoknak miért egyszerű együtt lenni?

Figyelt kérdés
Én ezt vettem észre....
2020. febr. 9. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fellángolások és a rózsaszín köd a bonyolult, nem a szerelem. Én nagyon racionális ember vagyok, tudok szerelmes lenni, de sosem lobbanékonyan, esztelenül. Mindig elkerültem a bonyodalmat, mert csak akkor tudtam érzelmileg belemélyedni a helyzetbe, mikor a józan eszem engedte. Az pedig csak akkor engedte, mikor megbizonyosodott róla, hogy nem a vesztembe rohanok és nem csinálok idióta dolgokat.
2020. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Te kevered a szerelmet valami mással.
2020. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem bonyolult a szerelem. Az a bonyolult amikor valaki nulla ésszel áll a dologhoz, összejön egy semmirevaló szerencsétlennel és bármilyen komoly, párkapcsolattal összeegyeztethetetlen problémát elintéz annyival, hogy "jajj dehát mi úúúúúgy szeretjük egymást". Nem is szerelem ez már, inkább csak naív ragaszkodás.

Ahol nincs szerelem ott egyébként valóban könnyű hiszen baromira nem érdekel, hogy a másik otthagy-e vagy nem. Ha nincs miért küzdeni, ha nincs motiváció arra, hogy egymásért együtt dolgozzatok akkor nem lesznek viták meg problémák. De ezt ne nevezzük már kapcsolatnak, ez maximum is együtt élés vagy gyereknevelési közösség de a párkapcsolathoz semmi köze.

Viszont a szerelem tényleg csak akkor lesz bonyolult ha a saját kis álomvilágod miatt nem akarod belátni, hogy nagyon nem a megfelelő emberrel vagy. A legnagyobb szerelem mellett is ott kell lennie az észnek és logikusan is végig kell gondolni, hogy működhet-e a pároddal a dolog, illetek-e egymáshoz.

2020. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!