Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha zavarba jövök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha zavarba jövök, amikor bókol?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal, első barátnőm egyébként. Amikor dicsér, bókol olyankor zavarba jövök, elpirulok és néha még megszólalni is nehéz. Szerintem tetszik Neki a dolog, mert gyakran csinálja.

24/L, 22/F


2020. febr. 9. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Aranyos :). Igen, szerintem is tetszik neki.


Amikor a férjemmel még a húszas éveink elején járni kezdtünk, ő is ilyen volt. Egyszer elbűvölten bámultam őt, és kimondtam, ami a fejemben járt, hogy "olyan jóképű vagy!". És az a gyönyörű fiú lesütötte a szemét, halványan elmosolyodott és elpirult kicsit. Életemben nem láttam olyan imádnivaló dolgot!

Ma már magabiztosan köszöni meg a bókokat, nem mintha ez baj lenne, sőt ez is nagyon jó, csak másképp.


Idővel majd megszokod, talán az önbizalmadat is megerősíti kicsit a kapcsolat, elmúlik ez a szégyenlősség. Fura is lenne, ha tíz év után is pirulgatnál. Addig is élvezd, hogy ezt is szereti benned!


31/N

2020. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!