Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális lenne ez a viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lenne ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy kissé bipolárisnak érzem magam. A barátommal 2 éve együtt vagyunk. Minden rendben imádjuk szeretjük egymást. Aktív nemi életet élünk. Változatosan néha végig gyengéden és sokszor ez átcsap picit durvulásba csúnya szavak, szitkozódás..stb

sosem bánt ne értsetek félre mindenféle határt megbeszéltünk. Szóval szeretem kényeztetni őt szeretem a durvulást én magam is. Szeretek mindenféle "rosszalkodást" fenékre csapást ilyeneket bármikor amikor csak ketten vagyunk. Viszont mikor valaki más is ott van vagy egy társaságban vagyunk és szóba kerül bármilyen szexuális téma én vagyok az első aki kivonja magát belőle és elpirulok. Blokkot kapok ha valakinek a szexuális életéről van szó. Úgy viselkedek mint egy semmit nem látott szűz lány. Félreértés ne essék nekem ő az első barátom végtelen bizalmam van felé, de tökre úgy érzem magam hogy csak vele tudok olyan lenni. Más emberek előtt meg elbújok és zavarban vagyok. Normális ez?


2020. febr. 10. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez lenne a normális.
2020. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miert kene errol mas emberekkel, emberek elott beszelgetni.
2020. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Én is kellemetlenül érzem magam, ha valaki beszámol a szexuális életéről, pedig nem vagyok prűd fajta, csak egy ilyen intim dolog szerintem magánügy. Én senkiére se vagyok kíváncsi, még a legjobb barátnőimére sem. Mondjuk nálunk ez nem jön elő, mint beszédtéma, de ez persze társaságfüggő.
2020. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

Én még csak 60 vagyok, de nem szoktunk társalogni mások nemi életéről.

De lehet, én is bipoláris vagyok 😁

2020. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!