Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez így fair...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így fair viselkedés?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek (22) akivel 3 hónapja vagyok együtt, volt egy kérése miszerint el szerente menni tropikáriumba, majd sushizni. Én gondoskodó barátként eleget is teszek a kérésének zokszó nélkül, cserébe egyetlen apróságot kértem, hadd nyalhassak bele az orrába. Tudom hogy most sokan azt fogják gondolni hogy ez troll kérdés, de én ezt tényleg szeretem, ez számomra egy bizonyíték az elköteleződéséről. A lényeg, azok számára akik továbrra is komolyan veszik a kérdést, ő megtagadta ezt az aktust. Szerintetek ez így fair?

2019. szept. 21. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fair! Mármint az, hogy az ilyennek is van barátnője, Balázsnak meg nincs
2019. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Az ő kérése egy kellemes időtöltés volt (bár sushit nem ettem volna). A tiéd egy aberrált perverzió.


Nincs korreláció a kettő között.

2019. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
De bizony, ez is egy perverzió. Viszont nem volt fair tőle! Hiszen ha az elején ő erre rábólintott, akkor tartani kellett volna a szavát!
2019. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer ismertem egy embert, akinek szintén ez volt a mániája, de nem kérdeztem rá soha, hogy mi a jó ebben. Felvilágosítanál? :D

Hogy a kérdésre is válaszoljak, ez nem egy nagy dolog, megengedhette volna. Még ha furának is tartja.

2019. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!