Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22éves vagyok, egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22éves vagyok, egyetemi gyakorlóidőmet töltöttem egy cégnél, ahol megismerkedjtem egy férfivel, ő is abban az irodában dolgozott ahol én?

Figyelt kérdés

Igazából a 2hét gyakorlat alatt csak1napot beszéltünk,magyarázott sokat és kérdezett is ,nem csak munka jellegű dolgokról.aztán valami történhetett vele mert szomorúnak tűnt,és utána senkihez nem szólt nagyon.

Nagyon megtetszett ez a pasi nekem,és már 4napja vége a gyakorlatnak,de azóta se bírok szabadulni a gondolatától.Szomorú vagyok hogy többet nem láthatom.


Hogyan lehetnék túl ezen,hogy ne foglalkoztasson tovább a gondolata?


2020. febr. 11. 14:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Egy próbát meger a dolog. Jelold be ismerősnek. Ha nem kezdeményez veled beszélgetést akkor hagyd. De hátha... 😉
2020. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
9 év nem sok, kicsit több, mint az átlag, de ha tetszenek az idősebb férfiak még jó is.
2020. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Jól van,köszönöm nektek a segítséget.

Bejelölöm,de szerintem sajnos nem fog keresni

2020. febr. 13. 15:26
 14/24 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg ha történik valami. Drukkolok! 9 év nem sok különbség.
2020. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Neked kell ráírni akkor.
2020. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Rendben,megírom majd mindenképp.

Az is gond lehet egyébként hogy én még párhuzamosan csinálok másik egyetemet,még2évig,ő meg már ugye dolgozik teljes munkaidőben.

Majd írok mi lesz ebből

2020. febr. 13. 16:12
 17/24 anonim ***** válasza:

#13 ! Bár nem hittem sosem az ilyen dolgokban,34 évesen már tudom,ha azt mondod "nem hinnéd,hogy..." akkor nem is fog sikerülni. Ha azt gondolod/mondod,megteszek érte mindent,akkor már 25% + esély. Ez nem hókuszpókusz.

Korkülönbség: rajtad (is múlik),mennyire vagy komoly, érett nő

2020. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ne a kifogásokat keresd, hanem a lehetőségeket.

Ha úgy érzed akarod, próbáld meg. Ha meg nem akarod, nem működik lépj tovább.

2020. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig semmi.annyira rossz
2020. febr. 14. 20:24
 20/24 anonim ***** válasza:
Még nem jelölt vissza? Ne add fel, valószínűleg nem log a neten sűrűn. 😊
2020. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!