Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Folytassam vagy felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna, hogy ilyen mostanában megtörténhet velem, de mondhatjuk azt, hogy beleszerettem egy lányba.


Régóta ismerjük egymást, mindig is jókat beszélgettünk és megvolt mindig az egyetértés, közös érdeklődés, stb. De most valami belém szállt és kb. odavagyok..


A gond ott kezdődik, hogy elköltözik egy másik városba és ha bármi is kialakulhatna, azt szét fogja szedni a távolság.


Napok óta csak ezen jár az agyam, hogy mégis mit csináljak. Próbáljak meg közeledni mégjobban vagy inkább kezdjem el elfogadni, hogy ez bukott dolog?


25/F


2020. febr. 12. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel semmit, akkor nem tudhatod meg mi lett volna. Mekkora távolságra költözik tőled, hogy ennyire félsz a távolságtól?
2020. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húzd vele szorosabbra a kapcsolatot. Gondolom mobilis vagy már 25 évesen, kezdetben járkálhattok egymáshoz hétvégente, későbbiekben akár összeköltözés, de ennyire nem kell előre szaladni, ismerd meg még, mert még csak a rózsaszín mámor borít el.
2020. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jogos. Viszont elveszíteni sem szeretném.


Nem nagy távolság, kocsival max 1.5 óra, de munka miatt a hétköznapok ki vannak lőve kb.

Benne van, hogy csak túlparázom, de teljesen tanácstalan vagyok.

2020. febr. 12. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod mégegyszer a válaszom akkor megkaptad a 3#-as válaszodban megjelenő kifogásokra a megoldást. :)


2#

2020. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megpróbálok jobban közeledni.

Meglátjuk, hogy egyátalán ő akarhat-e valamit.

2020. febr. 12. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1,5 óra lópikula. Hétvégente együtt lehet lenni. Ilyenért el ne dobd!
2020. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Valóban nem nagy a távolság, még 1,5 óra sincs.

Voltam már nála és elég jól alakulnak a dolgok.

Köszi mindenkinek, nem biztos, hogy belementem volna, ha nincs ez a kérdés!

2020. márc. 10. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!