Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytassam, várjak még vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam, várjak még vagy már inkább felejtsem el? Inkább csajok válaszát várom, hogy ők mikor tudták hogy itt az idő?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már közel 6 hónapja járok, és még nem szeretkeztünk.Csak csók volt, és amikor elkezdek közeledni mindíg lepattint, azzal hogy még nem áll készen (mert még szűz).
2011. máj. 8. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik. Ha szereted, várj még, ha csak szexelni akarsz, lépj le, mert akkor amúgy sem illik játszani szegénnyel. A lányok az első szexet mindig nagy romantikával stb. képzelik el. Ha nem akarod, v nem tudod ezt megadni neki, jobb ha lépsz.
2011. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? a csak csók azt jelenti, h petting se volt? meddig mész el, mikor begörcsöl h nem szeretné?
2011. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
17 vagyunk, csak csók, és addig amíg bedugom a kezem a bugyijába...onnantól meg "elrántja magát"
2011. máj. 8. 23:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Én még nem mondtam senkinek, hogy "itt az idő"..., de akkor mondanám ha már meglenne a bizalom, és szerelmes is lennék. Fél év után ki kellett volna, hogy alakuljon. Bár nekem alap, hogy addig nem is járok senkivel amíg nem vagyok szerelmes, onnantól viszont szabad minden, akár egyből is. (Nem vagyok egy hamar szerelembe esős lány.)


19/l

2011. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lényeget kihagytam, bocsi. Kérdezd meg, hogy miért nem engedni, mert az, hogy nem áll készen rá nem tudni, hogy az ő baja vagy a tiéd. Azt is vele kellene megbeszélni, hogy mikor engedné, vagy milyen helyzetben szeretné (nem szó szerint..). :D
2011. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ok, kösz a kommenteket
2011. máj. 8. 23:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Fura. Beszélgess még vele erről a dologról szerintem. Nem lehet, hogy kislány korában zaklatták vagy más negatív élmény érte? sokakkal megtörténik... vagy ha csak simán fél az első alkalomtól, akkor nyugtasd meg, mondd, h nagyon fogsz figyelni rá, bármikor abbahagyhatjátok, stb. és persze ne csak mondd :)
2011. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
van egy pár - ismerőseim - akik két év után feküdtek le, van olyan, akik 2 hónap után, szóval ezt embere válogatja. Ha szereted a lányt, tudsz várni, viszont elég furi hogy petting sem volt. Én eleve csak azzal járok akibe beleszeretek és akkor vele már 2-3 hónap után lefekszem (vagy még hamarabb). Ha még szűz akkor ne eröltesd. Hidd el ha kivárod, az neki is pozitívum:)
2011. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
6 honap? huh... hallod 6 nap is eleg :P egyszeruen ha mar kivartal 6 honapot probald meg elcsalni magadhoz es lefektetni ha nem akor dobjad
2011. máj. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyébként mennyi intimitás van köztetek? simogatás, bújás, ilyesmi? mert ha az sincs meg, te meg rögtön azzal kezded h a bugyijába nyúlkálsz, akkor érthető, h fél, h ha többet enged egy kicsivel is, akkor 'letámadod', nem bízik benned. lassan álljatok neki a dolognak szerintem, lépésenként. mondd neki h nem kell semmit csinálnia, amit nem szeretne, szóljon, ha valami nem jó és abbahagyod. kezdd el kényeztetni, simogasd, vetkőztesd le lassan, csókolgasd mindenütt, ilyesmi. elsőre valószínűleg nem fogja hagyni, h túl messzire menj, de mindig próbálj kicsit tovább menni. ne azzal kezdd, h meg akarod du.gni.
2011. máj. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!