Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Folytassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Folytassam hátha lesz vmi vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Én egy 25 éves lány vagyok és megismertem egy 37 éves férfit, aki nős és gyerekei is vannak. Nagyon jól kijövünk egymással, iszonyatosan rendes férfi. Nem akartam Tőle az elején semmit csak beszélgettünk és most úgy érzem beleszerettem. Mindig utáltam azokat az embereket, akik nős férfiaknál próbálkoztak, undorító dolog tönkretenni 1 házasságot, családot! Most is így gondolom és tudom, h jobb lenne, ha nem találkoznék többet azzal a férfival, de nagyon megszerettem és ő is engem. Szereti a feleségét is, de szeret engem is és szeretné velem megpróbálni, szeretne velem járni, de azt mondja, hogy ott vannak a gyerekek felelősséggel tartozi nekik, fel kell nevelni e őket, nem rúghatja fel csak úgy az eddigi életét. Azt mondta, h ismerjük meg jobban egymást és majd meglátjuk mi lesz. Nem akar elveszíteni, szeret engem azt mondta, hogy már rég érzett ilyet, mint amit most érez irántam. Már mondtam neki, h fejezzük be, mert nekem ez fáj, h nem lehet semmi köztünk, de azt mondja, h nem biztos, h nem lehet semmi, de megérti, h nem várok rá, hisz még fiatal vagyok előttem az élet stb. De azt mondta, h ő nyitva hagyja az ajtót, mert nem lehet tudni, h mit hoz a sors. Nem tudja, h meddig lesz együtt a feleségével stb. Szeretne adni kettőnknek 1 esélyt, de ő is össze van zavarodva sztem. Sok a veszteni valója, ott van a felesége és a gyerekek. Most mit csináljak? Ne vegyem fel a telefont, ha hív? Vagy folytassuk és lehet, h lesz még vmi köztünk? De ezt már nem bírom, annyira lelkiismeret furdalásom van!! Olyan szemét vagyok, h ezt csinálom szegény feleségével!! Nem tehetek tönkre egy családot! De szeretem nagyon azt a férfit! És ő sem akar elengedni engem, mindig hív, keres. Neki is nehéz ez a helyzet. Már annyira össze vagyok zavarodva, nem tudom mit csináljak! Egyre többször hív, egyre jobban hiányzom neki, egyre többet gondol rám. Már egyre többször beszél arról, h mi lenne, ha elválna és velem járna. Fél attól is, h elhagynám, mert szte ő öreg hozzám. Azt mondja, h elhagynám lehet vmi fiatal srácért. Érzem, h szeret engem, nagyon érződik, h szeret, de a gyerekei miatt nem mer lépni. Nem tudom mit csináljak. Nagyon szeretem ezt a férfit, iszonyatosan beleszerettem, pedig nem akartam, de az érzéseimnek nem tudok parancsolni. Azok jönnek maguktól. Légyszives kíméljetek meg a letolásoktól, h milyen szemét vagyok + hasonlók! Tudom ezt magamtól is! Nem aakrok tönkre tenni 1 családot, de ez nem csak rajtam múlik, hanem a pasin is. Nem akartam beleszeretni, de így alakult és nagyon szenvedek, nem hiányoznak a letolások. Csak olyanok írjanak légyszi, akik tudnak vmi tanácsot adni letolás nélkül is. Tudom, h az lenne a legjobb, ha elfelejteném, de nagyon nehéz, nagyon szeretem. + ő is mindig keres. Hogy tudnám elfelejteni, ha az lenne a megoldás?
2009. jún. 3. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Szia! 20/L vagyok és összejöttem nemrég egy 34 éves, családos pasival...Már nagyon régóta vágytam rá (13 évesen láttam meg először, akkor még nem tudtam róla semmit), lényeg az, hogy végre-végre összejött a dolog, sikerült őt megszerezni! Oltáriakat szeretkeztünk, nagyon jó volt vele, rettentően élveztem a dolgot. Egyszer csak otthagyott a "legjobb" barátnőmért (ja és még mellette ugye az élettársa is folyamatosan ott volt neki), ugyanis nagyon belezúgott a csajba. Én meg túlságosan érintve voltam érzelmileg, nagyon bonyolult volt az ügy. Rengeteget szenvedtem. DE!!! A legfontosabb (le lehet nyugodtan pontozni), hogy soha ne legyen lelkiismeret furdalásod, az ilyesmi mindig 2 emberen múlik, nem te tehetsz róla, h megromlott a kapcsolata! Ha tényleg annyira szeretitek egymást, mint leírod, akkor érdemes megpróbálnod, még akkor is, ha csak ideig-óráig tartana, tapasztalatnak mindenképpen jó lesz, csodálatos élményben lehet részed! Én is még néha-néha összejövök vele, istenieket dumálunk, táncolunk, szeretkezünk, vigasztaljuk egymást, ha baj van, örülünk a másik örömének stb. Ha vele maradsz meg kell tanulnod, hogy te (egyelőre) CSAK a szerető lehetsz! Az első mindig a gyerek (az enyém is bolondul a lányáért), az ünnepek mindig a családdal zajlanak, te pedig olyankor egyedül leszel és ezt nehéz lesz feldolgozni...de ha mégis akarod, akkor készülj rá fel lelkileg, hogy most át kell váltanod "szerető-üzemmódra"... de persze csak akkor, ha igazán akarod, ezt csakis NEKED kell eldöntened! :)
2009. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mindenkepp felejtsd el! Baratkozz masokkal, meny bulizni, elotted az elet!

A pasi csak szedit, mert nem fogja elhagyni a feleseget es a gyerekeit, legalabbis nagyon ritka. Meg ha el is hagyja akkor te is gondolkozhatsz egy par ev mulve 1-2 gyerekkel, hogy egy masba nem-e szeret bele es hagy ott.

Egy csaladot nem erdemes szet szakitani!

Sok sikert!

32/L

2009. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Dr. Zsivágó c. filmet! Nem mondok többet semmit... :)
2009. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Első: Elhiszem, h rengeteget szenvedtél, át tudom érezni. Pedig nekem nagyon lelkiismeret furdalásom van. Szarul érzem magam, h ezt csinálom a feleségével, amikor az a nő sosem ártott nekem. De annyira szeretem azt a pasit, iszonyú jó fej, nagyon jól kijövünk. Mi nem szeretkeztünk még. Iszonyatosan kívánom, ő meg még jobban engem, de nem tudok lefeküdni más férjével. Azt mondta, h ő nagyon szeretne velem, nagyon kíván, de nem csinál olyat, amit én nem akarok. Ha elválna benne lennék én, de így, h nős így nem tudom megtenni ezt a feleségével. Csak én nem csak annyit szeretnék, h néha néha szeretkezzünk egyet meg ilyesmi, hanem én össze szeretnék jönni vele, vele szeretnék élni. Persze ez csak természetes, h a gyerekek lennének az elsők. Ő is iszonyatosan imádja a gyerekeit. Természetes, h a gyerekei előttem állnának a sorban. Köszi szépen, h leírtad a történeted. Minden jót neked!

második: Igen, tudom, h még előttem az élet, el is járok mostanság bulizni, de mégis csak ő érdekel. Nagyon szerelmes vagyok belé, iszonyú nehéz elfelejteni már annyiszor próbáltam, de egyszerűen nem megy. Szeretem, nagyon szeretem. Gondolod, h nem hagyná el a feleségét? Lehet, h nem , nem tudom. Csak az a baj, h ha el is hagyná miattam a feleségét akkor sem lennék boldog, mert iszonyatosan fájna, h miattam hagyta el, h én tettem tönkre egy családot. Nem akarok tönkre tenni 1 családot, de elfelejteni sem tudom. Nem tudom, h pár év múlva elhagyna e engem is. Nem csajozós típus, nem voltak eddig kalandjai, eddig még sosem csalta meg a feleségét. 14 éve élnek együtt és ez idő alatt még nem lépett félre. Nem is akart sosem, azt mondja, h elvette a feleségét anno akkor ha már vki elvesz vkit az élje is le azzal az életét. Vagy ha nem így gondolja akkor ne házasodjon össze. Nem is gondolta, h bele fog szeretni vkibe. Elég hűséges típus. Most fordult vele először ilyen. Azt mondja már nagyon régen érzett ilyet, amit most irántam. Igen, tudom, h nem érdemes szétszakítani 1 családot. Ezt én is tudom csak annyira nehéz!!

harmadik: még nem láttam azt a filmet, de ha meg tudom szerezni akkor megnézem.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!! És hogy nem toltatok le, hanem tényleg segíteni akartatok! Köszönöm!!

Sziasztok

2009. jún. 4. 00:02
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Együttérzek veled, és becsüllek azért, ahogy gondolkozol.

Itt senkinek sem jutott eszébe egy dolog: mi lesz, ha esetleg lefekszel vele, a felesége megtudja, és ajtót mutat neki? Na akkor végleg lelkiismeretfurdalásod lehet, hogy miattad ment szét egy család.

Akkor a férfi valószínűleg nálad kötne ki, de megterhelné a kapcsolatotokat, hogy miattatok ment szét a családja. A gyermekei gyűlöletét borítékolhatom. Nem kívánom Neked ezt a sorsot, te ehhez túl becsületes vagy, amit tisztelek.

Én a következőt tanácsolom: mondd meg neki, hogy ez így nem megy tovább. Álljon le az udvarlásról, és akkor nem muszáj minden kapcsolatot megszakítani. Az nagyon fájdalmas tud lenni.

Ha semmiképp nem áll le, nekem lenne egy lehet első hangzásra meredek tanácsom: kérd a felesége segítségét az ügy rendezésében. Nem kell ajtóstul rontani a házba, kérd tőle hogy találkozzatok, és mondd el, hogy akaratlanul vonzódni kezdtetek egymáshoz. És mielőtt bármi olyan történne még gondolatban is, ami őt megbánthatná, segítsen a férjének ebből kijönni. A nő össze fogja tenni a két kezét, és meg fogja köszönni a hozzáállásodat. A lelkiismeretednek óriási szívességet tennél ezzel.

2009. jún. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj bele semmiképp sem. Nem szabad ezt a kapcsolatot elmélyíteni.


Naná, hogy neki bejönne a dolog, és újra fiatalnak érezné magát veled kettesben. DE ő már nem független. Szerencsére azért, amint írod ő is felelősséggel gondolkodó ember.

És őrajta is óriási teher lenne ez, mindenki rengeteget szenvedne emiatt, a gyerekek is megszenvednék!

Ha csak a feleség lenne, érdemes lenne elgondolkozni, hogy kihez-ki illik jobban? DE ÍGY???

Ha szereti a gyerekeit, akkor inkább maradjon meg a kis családjánál, igazából semmi baj nincs a házasságával, csak most hatásodra megzavarodott. Hagyjátok egymást békén, törődjön a feleségével, megújulhat a kapcsolatuk és az még sokkal jobb lesz neki, mintha elhagyta volna a családját egy tulképpen bizonytalan dologért. Egy egyelőre csak kalandért.

Csak te tudod őt még visszatéríteni a helyes útjára, ha az amúgy járható számára... szerintem igen...


Sajnálom, hogy beleszerettél.

De bizony jól meg kell válogatnunk azt, hogy kibe zúgunk bele!!

2009. jún. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, biztosan igazat mond, otthon már nem olyan a kapcsolat mint kellene lennie. És az a tapasztalatom hogy a nem független férfi sokkal hevesebben udvarol, mint egy szabad. Nem voltam sose nős pasival, csak elkezdtek udvarolni, és persze nagyon megtetszettek, de aztán elkezdtem faggatni, hogy tulajdonképpen mi a bajuk otthon. És rájöttem, hogy nekem ebbe nem szabad belefolynom. Még olyan helyzet is akadt, hogy én próbáltam magyarázni, hogy miért haragszik rá a felesége (mellesleg megértettem a csajt) De ő is folyton keresett, meg beszélni akart. Aztán a legjobb szitu az volt, mikor a feleség felhívott hogy találkozni akar velem. Úgyhogy vele is beszélgettem és elmondtam hogy nem történt semmi. Aztán kiszálltam a képből, de néha még mindig felhív beszélgetni.

Szóval szerintem előbb próbáld megtudni mi a baja. Igazad van, nem lehet úgy tenni, mintha független lenne. Szerintem próbáld rávenni, hogy otthon legyen először őszinte. Lehet, hogy a felesége se akarja már a házasságot (sose lehet tudni) vagy próbálja rendbehozni. Aztán ha eldőlt mi lesz, akkor nyugodtan kezdhetsz vele. 37 évesen még egyáltalán nem öreg. De az biztos, hogyha veled viszonyt kezd, és a felesége emiatt megharagszik rá (mert ugye jogos hogy becsapta őt) és emiatt a gyerekek is lenézik, akkor veled soha nem lesz felhőtlen a viszonya, mert mindig hibáztatni fog vagy téged vagy magát. De az a férfi aki magával ennyire elégedetlen, téged sem tud szívből szeretni. Ne hagyd hogy tönkre tegye magát.


Valószínűleg sok szőnyeg alá söprött probléma van náluk otthon. Sajnos ez sok helyen előfordul, de akkor előbb azt tisztogassa ki. Hidd el ha otthon megpróbál dűlőre jutni, még kiderülhet, hogy valóban válni akarnak, és nem is haragból. Vagy kiderül hogy félreértették egymást, és újból összejönnek.


És azt mindig tartsd szem előtt, hogy ahogyan ő a házasságához áll, és a feleségével amilyen a viszonya, az előrevetíti azt, hogy veled milyen gondok lehetnek később. Ha otthon nem egyenes (mármint játszák a sértődöttet...) akkor veled is lehet hasonló, és nem tudja hogyan kell tiszta vizet önteni a pohárba. Ezért jobb ha előbb otthon tisztul a helyzet, és megtanulja kezelni a problémákat. Tippeket is adhatsz neki. Nehéz, de szerintem jót akarsz neki is és magadnak is. Nem szabad hagyni hogy haraggal és lelkiismeret-furdalással hagyja ott a családját. Ez a te felelősséged is. Ne legyél önző. Sokkal könnyebb helyzetben vagy mint a feleség.

30/N

2009. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

00:29 vagyok.

Az előző két válaszoló nagyon értelmeseket írt! Én is ilyesmire gondoltam, de nem tudtam ilyen jól megfogalmazni.

2009. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat és h normálian válaszoltatok, nem toltatok le! Nagyon rendesek vagytok! Van elég bajom, nem hiányzik a letolás, meg amúgy is tudom, h nem szép dolog, amit csinálok csak nagyon nehéz, totál beleszerettem sajnos :( Köszönöm, h mindenki normálisan, letolás nélkül válaszolt, nagyon rendesek vagytok!

00:29 : Köszönöm szépen a szép szavakat, h becsül, azért ahogy gondolkozom +, h ahhoz a sorshoz túl becsületes vagyok. Nagyon jól esett csak én ezt nem egészen így érzem, én annyira, de annyira szemétnek érzem magam! Igen, az fájdalmas lenne, ha minden kapcsolatot megszakítanánk, de valószínű, h az lesz, mert ő nem akar a barátom lenni, azt mondja, h ő már sokkal többet érez irántam és nem tud úgy rám nézni, mint barátra. Húú a tanácsod tényleg elég meredeknek hangzik. Amúgy nem ismerem a feleségét még sosem láttam. Köszi szépen a válaszod!

02:53: Igen azt mondta is, h teljesen megfiatalítom. Igen, ő is felelősséggel gondolkozik. Igazad van, ha csak a feleség lenne érdemes lenne, de így. Igen ezt én is így gondolom, nem akarom, h a gyerekeknek fájjon a kis lelkük, ártatlan pici gyerekeket nem akarok tönkre tenni, nem akarok nekik fájdalmat okozni. Imádja a gyerekeit, teljesen odáig meg vissza van értük. Igen, tényleg nincs semmi baj a házasságával, nagyon jól megvannak, szeretik egymást, ez igaz, h csak a hatásomra megzavarodott. Igazad van, nekem kell visszatérítenem a helyes útra és sztem is az még járható számára. Vissza is fogom eldöntöttem csak nagyon nehéz, mert annyira szeretem. Nem fog menni egyik napról a másikra, de azon leszek, h vissza térítsem. Teljesen igaz, amiket írtál. Nagyon szépen köszönöm a válaszod!! Sokat segítettél!!

utolsó: Neki nincs gondja otthon. Vagyis kisebb gondok vannak azt mondja, mint mindenkinél, mert sztem nincs olyan ahol ne lennének hébe hóba problémák. De az bizots, h jó a házassága, szeretik egymást, esze ágában nem volt mást keresni a felesége helyett, nem akarta őt elhagyni, mert jól megvannak. Csak beléptem én a képbe, megismert engem és ez lett. De még mindig szereti a feleségét, de irántam is érez nagyon vmit, így most nem tudja mitévő legyen. Nem akar elveszíteni engem sem. Csak ez meg így nem megy, h én is + a feleség is, ez már engem is teljesen kikészít + őt is. Amúgy nem nagyon tudom megtudni, h mi a baja, mert nem beszél a feleségéről csak ennyit tudok, h jól megvannak + szeretik egymást. A gyerekeiről beszél sokat, de a feleségéről semmit, kerüli a feleségével kapcsolatos témákat. Tudom, h sokkal könnyebb helyzetben vagyok, mint a felesége. És nem akarok önző lenni. Lehet úg tűnt, h az vagyok, de nem szeretnék az lenni. Én csak nagyon, de nagyon szerelmes vagyok, nem önző. Köszi szépen a válaszod!!

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszait!!! Köszönöm, h normálisan válaszoltataok, nem toltatok le! Nagyon sokat segítettetek, köszönöm! Megpróbálom vissza téríteni a helyes útra csak elég nehéz lesz, de azon leszek. Remélem mihamarabb sikerül, meg h én is el tudom majd őt felejteni vhogy. Köszönök mindent!!!!

Minden jót nektek! Remélem Ti sosem fogtok beleszeretni 1 nős pasiba, mert ez iszonyú nehéz dolog. Sok szenvedéssel jár. Én sem akartam beleszeretni, remélem nem ítéltek el emiatt, de tényleg nem akartam bele szeretni sosem nős férfiba, de ez jött magától, az érzéseimet nem tudom irányítani, azok jönnek. De küzdök ellenük és vissza térítem a családjához, hisz ő hozzájuk tartozik. Köszönöm még1szer!!

Sziasztok

2009. jún. 5. 14:15
 10/17 A kérdező kommentje:

jajj mire elküldtem addigra már nem a 09:20-as lett az utolsó :) írt még vki :)

okés utolsó értem, h te is olyasmit akartál írni. Jól megfogalmaztad sztem Te is, sokat segítettél te is nekem! Köszönöm még1szer!!!

Sziasztok

2009. jún. 5. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!