Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők sokkal inkább önteletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sokkal inkább önteletek és narcisztikusak mint pár évtizede?

Figyelt kérdés
Úgy vélem a média hibája a "Neked a legjobb jár mindenből mert megérdemled és mert van egy lyuk a lábadközött" sugallattal
2020. febr. 15. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nagyanyáink is pont ilyenek voltak.
2020. febr. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Nem, mióta világ a világ a nő uralkodik, egy háztartásban ő hordja a nadrágot, ő irányít.
2020. febr. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Vége a női házirabszolgaságnak. Végre ők is kezelhetik kutyaként a hímet!
2020. febr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Van benne igazság.
2020. febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem, a nők végre szabadok.
2020. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt van mar a kikelet, jön a női öntelet.
2020. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Egy cseppet másképp mondanám: "Neked a legjobb jár mindenből mert megérdemled és mert csak". Én így gondolok a nőkre. Tudom, elfogult vagyok, de mit tegyek? Az agyam nem képes felfogni ha valaki mosogatógépet vagy takarítógépet, szakácsnőt, szóval csak törvényes cselédet keres bennük... Javallom hallgasd meg néha az 'Átkozott nők' című dalt.


Miért ne érdemelné egyébként bárki a legjobbat mindenből? És mi a baj a szexualitással?

2020. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha hallanád a nagymamám húgát (idén tölti a 80-at), miközben párkapcsolati tanácsot osztogat a 15-16 éves énemnek, akkor ez a kérdés fel sem merült volna benned. Ahhoz képest, amikkel anno ellátott tanácsokkal, én úgy veszem észre, hogy ma sokkal elnézőbbek vagyunk a férfiakkal szemben és sokkal egyenlőbben kezeljük őket.

Szerintem nem lehet a médiát hibáztatni, minden korban, tökmindegy, milyen társadalmi berendezkedés volt, a nők igenis válogattak és nem adták meg magukat akárkinek, akármennyire is szeretnéd azt hinni.

Amúgy én még nem találkoztam ezzel a médiaüzenettel, hogy csak azért, mert nő vagyok, mindenből a legjobb járna.

2020. febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2%
Igen, én is pontosan így gondolom. A média, különösen a női magazinok, nagyon elrontották a nőket.
2020. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem, csak már nem lesz egy férfi több a kukija miatt, és ezt páran nehezen emésztik meg.
2020. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!