Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmeselnem kis történetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmeselnem kis történetem, szivesen olvasnek hasonloakat ?

Figyelt kérdés

Na hat 3 eve kezdodott amikor elkezdtem ismerkedni egy sraccal aki 4 evvel idősebb nalam es jol is ment minden, talalkoztunk parszor, mindennap elmondta hogy hianyzom neki amikor talalkoztunk ezt ki is mutatta, tenyleg ereztem a pillangokat meg a rozsaszin kodot, mindent amit kell.

Eltelt így par honap, miutan közölte velem hogy o megsem szeretne kapcsolatot, mert meg nem érzi ra magat keszen, ami lehet fel vagy akar egy ev is, na ez HÁROM eve volt.

Na igen, ki ne tudna lezarni egy 3 eve zatonyra futott “kapcsolatot”?

Hat en..vagyis mi, vagy nem is tudom.

Azota legalabb hetente beszelunk, mert o attol meg tudni szeretne, hogy mi van velem es beszelgetni szeretne velem. Persze neki is voltak azota kisebb kapcsolatai, ahogy nekem is es igen volt, hogy felreleptunk a masikert. Egyszeruen ugyereztem hogy o jar nekem es miert fosszam meg magam attol, ami (vagy aki) igazan boldogga tesz. Abszolut nem ereztem ezt bunnek.

Nagyon sokszor ereztem mar, hogy ez sok es mennyire jobb es konnyebb lenne minden ha végleg lezarnam, de miert nem tettem?

Nem tudtam. Osszevesztem vele egy parszor, el is küldtem pont oda, de megis mindig utana o keresett es egy kicsi haragot sem mutatott felem, pedig 1000+1 oka lett volna ra, de valahogy elengedte.

Mar le is tiltottam es akkor felvette valahol mashol velem a kapcsolatot, tenyleg mintha ez “sohavegetnemeros” lenne.

Az az egy az ember életében amibol nem lesz masik, amiert felrerakjuk az összes buszkesegunk.

Amiota megismertem mar nagykoru lettem, beleleptem a ketX-be, de meg igysem tudom, hogy mi lenne a jo, ahogy szerintem o sem.

Nem hiszem, hogy ha egy kapcsolat idaig huzodik, akkora valaha is lehet belole egy teljes, egeszseges szerelem. Pedig szeretem ot es neha o is elgyengengul es elmondja nekem, hogy szeret es fontos vagyok szamara es nem csak egy dugopajtit lat bennem, ami talan igaz is lehet mert volt hogy csak fekudtunk egymás mellett es nem tortent koztunk semmifele szex vagy hasonlo, csak osszebujva aludtunk.

Es annyira hianyzik mindig gondolok ra, de persze azt is erzem hogy mennyire egeszsegtelen mar ez..

Szoval hat lehet egybol az jon le ep esszel, hogy egy hulye liba vagyok aki hagyja, hogy kihasznaljak DE!

Ha csak kihasznalna akkor miert turne a hisztijeimet, miert jönne vissza mindig, mert biztos vagyok benne hogy lenne neki mas, aki azonnal ugrana.

Miert keresett azutan hogy elkuldtem, es letiltottam?

Vagy ha ez neki csak szex, akkor miert jott akkor is vagy azután is hogy nem szexeltunk?

Na hat ennyi a mi kis sztorink, fenetudja meg a veget...:)


2020. febr. 18. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Aki szeret a szarban ücsörögni azt hagyni kell.”
2020. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!