Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig tudnátok ugyanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tudnátok ugyanabba a lányba szerelmesek lenni? Volt már, hogy nem bírtatok másra gondolni, akár mély depresszióba süllyedtetek a szerelem miatt? A történetem nagyon egyedi vagy teljesen átlagos?

Figyelt kérdés
Férfiként megtörtént velem, hogy halálosan beleszerettem egy lányba. Ő is kivált az átlagból, akárcsak én. Aztán szétváltak útjaink anélkül, hogy megtudta volna, milyen érzelmeket táplálok iránta. Az osztályképet, amin ő rajta volt a párnám alatt tartottam éjszakánként. Évek teltek el, közben próbáltam felejteni, de nehezen ment. Hat év után újra belém hasított az érzés, hogy szeretem. Előkerestem a régi számát, felhívtam és találkoztunk, de nem vallottam neki szerelmet a találkozó alkalmával. Egész egyszerűen annyira ki volt ábrándulva mindenből, hogy inkább nem mondtam neki semmit. Utána el is felejtettem és sok idő elteltével jött egy beteljesült szerelem.
2018. nov. 9. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Együtt voltam valakivel, de szét mentünk egy hosszabb eltöltött idő után. Már sok éve nem vagyunk együtt, de tényleg depressziós lettem, hogy vége lett.

Az aki ma lett, azzal a lánnyal már nem tudnék együtt lenni. Nem csak nekem okozott sérelmeket a csaj, de másoknak is. Szerintem nem képes szerelemre.

Igazából ez miatt nem is vágyom már a boldogságra. Nem is kerestem senkit azóta sem.

2018. nov. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átlagoa.
2018. nov. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Évekig. Viszonzatlan volt, de nem süllyedtem depresszióba, örömmel gondoltam arra, hogy él, megismerhettem. De inkább kerülöm, ha nem lehet semmi.
2018. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!