Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszabb, komoly kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb, komoly kérdés, komoly válaszokat szeretnék tapasztaltabb emberektől. Mit tegyek? Egy tapasztalatlan lány

Figyelt kérdés

Rólam annyit kell tudni, hogy egy viszonylag, sőt igencsak tapasztalatlan lány vagyok a szívügyek terén. Szigorú és feszes napirendű volt a szüleim nevelése, sok teendőm mellett nem fiúztam, buliztam, ilyesmi. Barátaim azért vannak. :)

Jó, olyan persze volt időről-időre hogy egy fiú megtetszett, és akkor jött a kislanyos ábrándozás. Kaptam néha bókokat, de ennyi is minden. Sosem volt még barátom, kapcsolatom. Pedig szeretnék egy nap párt találni, megházasodni, saját családot.

Nekem a romantikus könyvek és filmek a kedvenceim, és imádom a szerelmes dalok dalszövegeit (inkább külföldi előadókat hallgatok, nem a magyar szerelmesdalokra gondolok). De mindezidáig még nem élhettem át, amiről mindezek a művek regélnek. A kislányos ábrándozás szép a gyerekkorban, de nem az igazi. Egészen mostanáig.

Megismertem valakit, egy fiút. Srácot? Férfit? Nem tudom, melyik a legjobb szó. :D

Még sosem éreztem ilyet, pedig már jól ismerem ezt az érzést a romantikus műfajból. Ez szerelem. Ha csak rágondolok, felforrósodok. Ha felidézem átható kék szemeit, vagy az északiasan világos fehér bőrét a nyakán vagy az alkarján, elönt valami érzés. Nagyon jól érzem magam vele. Imádok vele beszélgetni. Intelligens, kedves ember. Romantikus típus, bár ezt még a bőrömön nem tapasztaltam, mivel nem vagyunk együtt.

Életemben először vagyok szerelmes, és érzem azt, hogy vele össze szeretnék jönni, hogy nekem kapcsolatban kellene vele lennem, és boldog lennék úgy. (Nem mintha most boldogtalan lennék.)

De sajnos eddig még nem hívott randira, attól tartok, hogy ő barátkozik velem, mialatt én próbálok közeledni. Azt nem hiszem, hogy nem vagyok az esete. Bár lehet, de nem tartom valószínűnek. Inkább valami olyasmi a gond, hogy nem keres most kapcsolatot. Már beszélt nekem arról, hogy van egy lány, aki tetszik neki, de nincsenek együtt. Viszont amíg még nem biztos, hogy nem tud vele összejönni, addig még reménykedik. Szerintem arra a lányra koncentrál, ezert nen nyitott hozzám. Nem tudom pontosan ki az, nem firtattam, ha akarja, elmondja, mutat képet. Ha nem, akkor nem fogom faggatni. De azt tudom, hogy azt a lányt ismeri 1 éve, és hogy számára nagyon különleges.


2020. febr. 21. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

De aranyos vagy:)


Én 33 éves nő vagyok, egy válással és pár komoly kapcsolattal a hátam mögött. Amit el tudok neked mondani a saját tapasztalataim alapján és az alapján amit a környezetemben láttam: ha egy férfinak/fiúnak kell egy lány, akkor az lépni fog. Keres, randira hív, stb.

A leírásod alapján nekem sajnos úgy tűnik, hogy ennek a fiúnak az a másik lány tetszik.


Figyu! Tudom, hogy baromi nehéz, de próbáld meg nem beleélni magad! Állj úgy hozzá, hogy lesz ami lesz, neked úgy lesz jó. Barátkozzatok, beszélgessetek. Ha végül össze fogtok jönni az tök jó. De ha mégsem, neked akkor is jó, mert nem leszel együtt olyan emberrel aki nem téged akar 100%-osan és lesz esélyed olyan fiút találni akinek nem lesz kérdés, hogy téged akar. Te csak nyerhetsz:)

2020. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni, ha más tetszik neki. Az hogy elkezdesz bármit megtenni, csak hogy megkedveljen oda fog fajulni, hogy könnyen kihasználhat. Inkább akkor hanyagold a helyzetet, mert már most sérülni fogsz.


Amúgy épp ideje lenne kicsit felnőni is, mert az élet nem romantikus regény, meg szerelmes dal. Kicsit rázd meg magad, mert különben nagyon csúnya, józanító pofonokat fogsz kapni az élettől.

2020. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
A leirtak alapjàn téged csak baràtként kezel...de mivel gondolom fiatal vagy,igy majd megtapasztalod a beteljesült szerelmet is, ne aggódj:)
2020. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szép érzéseid vannak irányába, de neki egy másik lány tetszik, egy másik lányba szerelmes. Ha elfogadsz egy jó tanácsot, hanyagolni kéne, mert neked lesz nehéz!


Barátként egy olyan helyzetbe maradni, ahol te csak barát leszel, miközben te vágysz a vele való szerelemre, és ha úgy alakul neked barátként nézned kell a férfi jövőbeli párkapcsolatát, vajon bírni fogod?


Ezek csak ok okozati előre mutató összefüggések.


Ne vesztegesd az idődet ha reménytelen, de ha nem azt valahogy egyértelműsítened kéne, és mit veszthetnél, ha utána kerül, mivel innentől kezdve nincs veszteni valód, mert tudod, hogy a másik lányba szerelmes.


Az ilyen helyzet legfőképpen annak nehéz aki egy másikba szerelmes és lehet reménytelenül, még ha túl is teszi magát rajta, az nem 5 perc lesz, te meddig tudsz várni?


Nyomozgatnod felesleges, hiszen te sem szeretnéd ha a legbensőbb érzéseid között próbálnának turkálni, de ha a srác mesélne és valahogy szóba jönnél te is akkor próbáld jelezni neki hogy nem barátként tekintesz rá.


Amúgy érzések között ez a legnehezebb szerintem, amikor szeret valaki valakit, a valaki mást szeret, és aki szereti aki mást szeret, azt meg egészen más szereti.


Ez így viccesen hangzik :D de valóságban kín!

2020. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az életnek van poénja, akkor ezek a szeret valaki valakit és ő valakit, és ő valakit emberek idővel legjobb barátok lesznek. :D
2020. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!