Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok ehhez a felállásho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a felálláshoz : lány 21 férfi 60. Vajon komoly?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, 21 éves volt, amikor szó szerint rámászott erre a férfira, ő volt az oktatója, amikor vezetni tanult. A lényeg az, hogy a férfi nem állt ellen, így megtörtént a dolog, szexeltek. Ez több alkalommal is megtörtént, míg a csaj terhes lett, és meg is szülte a gyereket. Most úgy tudom együtt élnek "boldogságban". Pontosan nem tudom, mert személyesen nem ismerem őket, de a fél város tudja a történetüket, mindenki kiröhögi őket. Én sajnálom a lányt, mert ennyi esze hogy lehet valakinek? Az öregapja lehetne a férfi, szerintem ez nagyon beteg.

Mi a véleményetek?


2019. máj. 2. 08:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon beteg... nem csak a lány hanem a férfi részéről is. Szegény gyereknél elég torz családi kép fog kialakulni. Apja - nagyapja egyidős.
2019. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Szánalmas, de magánügy. Mindenki azt csinál az életével, amit akar. A felelősség is az övé.

Nem tudhatod, hogy az a 21 éves lány miért viselkedett így, lehet, hogy menekült otthonról, vagy régi traumái voltak. De az is lehet, hogy szimplán ilyen buta.

A férfi se egy észlény, mert el kellett volna utasítania.

De hát zsák a foltját mindig megtalálja.


Én nem sajnálom a lányt. Az ő élete.

2019. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Hát igen arról nem is beszélve hogy 10-15 év múlva a papa meghal szoval utána mi lesz? A gyerek jó korán elveszti az apját, a lany meg a párját.... Fuhu nagy szerelem... ezt ugy hivják hogy beteges nagyapakomplexus! A férfi részéről meg pedofilizmus.... bocs de ugy gondolom 20 éves fejjel hogy egy 40-50 éves nő is tud nagyon vonzó szexi lenni.... de attól még nem csinálnék neki gyereket....


De jo oke legalább hallottam valami durvát szoval el tudom mesélni a baratnomnek hogy milyen beteg emberek vannak a földön és együtt tudjunk őket szidni :D

2019. máj. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Tényleg beteges. Azt hallottam, hogy a gyereknek lett valami fogyatékossága.

Tudom, hogy ez az ő dolguk de engem nagyon megdöbbentett ez, sokszor eszembe jutnak, mi vezethette a lányt idáig hol vannak a szülei.

2019. máj. 2. 08:47
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Engem meg még az döbbent meg, mikor tegnap láttam egy fiatal családot. Anya, apa körül ott szaladgált a 3-4 éves kisfiú, anya előtt babakocsi, benne aludt a pici, anya újra gyereket vár, és a kezében cigi és energiaitalt ivott. Az ilyen minek szül? Ráadásul már a 3. gyerekkel terhes.
2019. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Elég beteges,főleg a férfi részéről.Fiatal lányok képesek halálosan,eszetlenül szerelembe esni,mint itt is,de az öregnek lehetett volna esze..Ez a férfi részéről gusztustalan
2019. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyen nők jók nagyon odaadók
2019. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

A közvélekedéssel ellentétben az apa kora is számìt a gyerek egészségében, a 21-35 éves férfiaké a legegészségesebb sperma. 50-60 felett nagyon nagy felelőtlenség gyereket csinálni,persze a kéjenc vénember leszrja hogy a gyerek issza meg a levét, tönkre tett egy kis életet,sőt 2 életet tett tönkre.


Mivel a csaj beteg, nagyon súlyos gerontofíliában vagy halmozott apakomplexusban szenved, nem is alkalmas a gyereknevelésre, hanem egy jó pszichoterápiára lenne szüksége.


És majd ha szembesül a valósággal,elszáll az "apai biztonság" érzete, akkor azt fogja észre venni hogy egy szottyadt vénemberrel és egy beteg gyerekkel maradt. Ráadásul maga a "kapcsolat" nem lesz tartós, a lány hamarosan nem fogja hagyni hogy a nagyapja kúrogassa viagrával.


Aztán persze a szüleire lesz utalva hogy eltartsák a gyerekével együtt. Normális házassága meg sose lesz, mert egy fogyatékos gyerekkel biztos nem lesz népszerű a férfiak között...

2019. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Egyáltalán nem ritka, hogy tinilányok rámásznak az autós oktatóra, mert akkor ingyen kapnak pár órát, és rengeteget tudnak spórolni.

Nekik pechjük volt, becsúszott a gyerek. Tettek egy próbát együtt, a gyerek miatt. Azt kívülállóként senki nem tudhatja, hogy mennyire (nem) boldogok együtt.

2019. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Magánügyük. Mit foglalkozol velük? Nem a te dolgod.

Én nagy ívben tennék rá hogy ki mit mond vagy gondol.

A mai világban csak nagyon kevés gyerek nő úgy fel hogy az apja és az anyja együtt nevelik szeretetben. A legtöbb sérült, csonka családban nő fel. A pasinak jó eséllyel van még 15-20 éve.

2019. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!