Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki midnig első találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki midnig első találkozásra beleszeret aktuális randipartnerébe, ez lehet szerelem vagy önbecsapás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Harmincas nőről van szó.

Ha valaki azonnal beleszeret aktuális randipartnerébe első találkozáskor (bárkivel találkozik, akivel el tud beszélgetni), az nem fura? Lehet, hogy nem is szerelem, csak önbecsapás, önáltatás, annak bemesélése, hogy "ez a szerelem"? Tudom sok a romantikus film, amely úgy mutatja be ezt, hogy "egymásra néznek" és akkor elindulnak a pillangók a gyomorban és első másodperctől fogva rettentően szerelmesek stb, de mégis, akit esetleg film befolyásol, annak is rá kell döbbennie: a valóság mégis más.

Ha pedig vége az adott kapcsolatnak, amely - még ha nagyon hosszú is volt (több év) - pár hét és képes továbblépni.



2020. febr. 21. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg soha nem is volt szerelmes. Első látásra olyan ritka, mint a fehér holló. Ha több éves párkapcsolatból néhány hét alatt továbblép, az jelentheti azt is, hogy eljutott arra a pontra, amikor már megtette amit lehet a javításért, de nem működött, ettől független az, hogy szerette -e valaha.
2020. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az csak vélt szerelem, de nem igazi.

Óhajtja a másiktól az ölelést, suttogást, jól esik neki, mert szeretetre vágyik, de ez nem szerelem.

Szerelmes akkor lesz az ember, ha már jól megismerte a másikat és VALÓBAN vele akar élni, óhajtja a közelségét.

2020. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is ilyen voltam. Aki a közelembe került szerelmes lettem. Aztan rajöttem, hogy ez nem igaz. Csak izgalmas es kész. Ahogy irod önbecsapás. De egyébként a szerelem fogalma kicsit tul van értekelve.
2020. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha önbecsapás, akkor is évekig el tudja hitetni magával, hogy "húdenagyon szerelmes"?

Ha vége van, akkor pedig jöhetnek az új randik és ha nem jönnek össze, az azért van, mert a másik fél nemet mond, de utána jöhet a következő első randi és azonnali szerelembeesés.

2020. febr. 21. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de üzenem neki, hogy légyszi, küldje el a receptet! Úgy szeretnék varázsütésre szerelembe esni! Már azt se bánom, ha önbecsapás. Nekem úgy szokoevente sikerül, akkor is pont olyanba, akibe nem kéne. Egy ilyen első randis szerelemtől minden problémám megoldódna😀
2020. febr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egyfajta problémamegoldónak "jó" az azonnali örökös szerelembe esés, mint látod: te is abban reménykedsz, hogy problémáid megoldódnának ha ilyen történne veled.
2020. febr. 22. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze,azért oldodna meg,mert én szerelem nélkül nem szeretek kapcsolatban lenni, ezért nem is szoktam. Igy viszont nincs gyerekem, pedig akarok 😞
2020. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!