Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti adnátok esélyt egy olyan srácnak aki úgy jönne oda hozzátok mint a videóban lévő?

Figyelt kérdés
[link]

2020. febr. 19. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2020. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Végtelenül gáz. Marha kellemetlenül érezném magam a szituációban és szerintem a videóban szereplő lány is zavarban volt a reakciói alapján.

Az egész erőltetett ilyen nyomulok de azért bocsi hogy élek én se tudom mit akarok zagyvaság egy csomó jópofizással egybekötve. Gyakorlatilag attól kellemetlenül érzem magam hogy bele képzeltem magam a szituba.

2020. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem automatikusan elutasítanám.
2020. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább ijesztő, nem pedig aranyos.

Tipp: ha a mondandód elején le kell szogezned hogy nem vagy őrült, akkor lehet, hogy jobb lenne más taktikát választani.

2020. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt már hasonlóban részem párszor.(Nem a videóban szereplő sráccal😀)Nekem nem jött be. A pasi se,meg a helyzet se.
2020. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az nagyon unszimpatikus lenne ha más nőkhöz hasonlítgatna. Én szerintem ez a pua technika h*lyeség mert tipusokra próbálja a nőket skatulyázni. Oké hogy az introvertaltaknak, önbizalomhiányosaknak próbálnak ezzel segíteni de jobb lenne ha önmagát adná, mert úgy valós a kép. 🙂 Talán az elsőnél ha kihagyja a plázacicát úgy még szimpi lett volna a cimbizése, de ez a közösségi oldalas nyomulás noooo. Akkor miért nem vmi chat elérhetőséget kért és ha továbbra is szimpi akkor mehet a közösségi oldal elérhetőség stb. A chat oldalon gyorsan kiderül hogy mennyire akarja megismerni a másikat látott információk nélkül amit egy közösségi oldalon lehet nem úgy értelmezne mint ahogy van. Pl. Unokahugos kép ahol életemezi és kb úgy néznek ki mint amya és lánya. 😀 Aztán jön a chat hogy hazudtál nekem. 😀 Nekem is volt közvetetten ilyen tapasztalatom mikor testvérem mesélt rólam az egyik ismerősének és mivel fél testvérek vagyunk ezért azt hitte hogy a lánykori vezetéknevem a férjezett vezetéknevem tehát igy kérdezte hogy házas vagyok vagy elvált? 😀 Szóval ez a hasonlitgatás ahogy elkezdte hogy plázacica vagy kövér lányok. Nee! Mellesleg a plázacicát még érteném de a kövér lányok akik chipset zabálnak az már taszító volt pedig én se vagyok kövér de anno volt 20 kg feleslegem ami gyógyszer miatt volt. Szóval nem mindegy mit és hogyan mond az ember mert nem mindenki tehet róla. A chips zabálás amit ő annak lát az utcán lehet vmi felszívódási zavartól is ami miatt éhesnek érzi magát vagy rossz a közérzete, mert a szervezete nem minden tápanyagot tud hasznosítani.


Szóval fiuk csak legyetek önmagatok!!!!

2020. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*anya és lánya javítva 🙂
2020. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!