Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, veletek fordult elö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, veletek fordult elö ilyen, hogy emiatt mondtatok nemet egy pasinak?

Figyelt kérdés
Mert azt mondta, hogy tetszetek neki , de ti úgy éreztétek, hogy nem annyira , mint egy másik lány ? És emiatt fájó szivvel , de nemet mondtatok?
2020. febr. 24. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Mert úgy érzed, hogy ha nincs ló jó a szamár is? Egyértelmű.
2020. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem ilyen egyszerűen működik. Attól,hogy mondja még nem jelenti azt,hogy tényleg így van, és honnan is tudnám,hogy a másik lány jobban tetszik Neki?Illetve honnan tudnám,hogy tőlem a szexen kívül mást is akar?

Az idő egyébként is eldönti. Ha tényleg tetszek Neki akkor kitartó lesz és nem lesz kétségem.

Ha a másik lány tetszik Neki úgysem lesz kitartó, biztos a másik lány felé fordul inkább, főleg ha az jobban bejön Neki.

2020. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van ló is szamár is kéne inkább ez a helyzet
2020. febr. 24. 08:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Én esetemben felém , aztán felé fordult most megint felém
2020. febr. 24. 08:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzem, hogy van esély arra, hogy ha xy nyitott lenne rá, otthagyna, mint eb a szarát és menne hozzá egyből, akkor nem fogok vele összejönni. Eleve azt sem viselem el, hogy valaki úgy akar az életébe, hogy idővel nem én leszek neki az első. Nem viselem el a bratyizós exeket sem, azokat a lány barátokat sem, akik nem bírnak barátként viselkedni, nem akarom azt sem, amit exemnél, hogy folyamatosan nézegesse sóvárogva annak a képeit, aki helyett engem választott és róla álmodozzon, mikor épp összekapunk.
2020. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!