Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Volt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Volt már, hogy pasinak azt mondtátok, hogy "maradjunk barátok" és a pasi kifejtette a véleményét arról, hogy ez nem jó ötlet?

Figyelt kérdés
Vagy inkább csak rábólintottak, hogy hát jó legyen?
2017. okt. 11. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Nincs szükségem pasi barátokra. Arra ott vannak a lányok...ha egy pasi nem jön be, akkor nincs is kedvem beszélgetni, találkozgatni vele. Ha bejön, akkor meg férfiként tekintek rá, nem barátként.

21L

2017. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy nő betartja az átlagos "haveri" szintet egy férfival a pasinak eszébe sem fog jutni,hogy lépjen...

-Szóval ilyet csak olyan nők mondanak akik kacérkodnak vagy húzzák az agyát az adott hímneműnek és amikor a férfi meg lépne- (ugye kapott jeleket) akkor behúzzák sértődötten a kéziféket....


Persze a haverságból a hálóba pályázó pasikkal is számolni lehet de ez a kevesebb.


Jó ezt az elején letisztázni,mondjuk őszinte kommumikációval.

2017. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én olyan nő vagyok akinek utoljára 10 éves korában volt barátnője nagy csalódás volt így attól kezdve a fiúkkal logtam igaz barátaim voltak és fiúk szinte testvérek mai napig jó a viszonyunk csak messze vannak. adódik ilyen helyzet többször is legutóbb a férfi közölte hogy barát marad mert tudni akarja mi van velem, látni akar nem akar távol kerülni tőlem mert úgy érzi megtalálta bennem amit keresett én nem értettem mire jó neki ez már 1,5 éve így van ez azóta megszerettem ahogy jobban megismertem. De általában ha azt is mondják hogy legyünk akkor barátok lassan eltűnnek mellőlem
2017. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem mindig az exeim mondták, hogy legyünk barátok. Nem lettem barát egyikkel se.

Az exeknek nem kell egy új barát. Nekik az kell, hogy az exük továbbra is foglalkozzon velük és a büdös életbe ne bírjon túllépni rajtuk.

2017. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!