Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mondtátok már pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mondtátok már pasinak, hogy nem akartok tőle semmit, csak azért, hogy fusson utánatok?

Figyelt kérdés
Hogy lecsekkoljátok mi mindenre lenne képes értetek?
2011. júl. 15. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ha azt mondta, hogy nem kellesz, akkor nem kellesz.
2011. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csak ezt csinálják, ez van beléjük programozva :D
2011. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem. mivel nincs pasim egy jóideje, sőt, komoly kapcsolatom még sose volt, ezért nem akarom még a maradék pasikat is elijeszteni, akik közelednek hozzám.
2011. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért nem volt?
2011. júl. 15. 10:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt mondja egy lány, akkor valószínűbb, h rondának tart. Bár a "nem" azért nem olyan biztos nem, mint a "talán".
2011. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem. Ez hülyeség. Aki tetszik nekem azt 1000x jobb módszerrel is ki tudom deríteni, hogy mi mindent tenne meg értem.
2011. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
na, ez jó kérdés. eddig csak olyan pasiknak tetszettem, akik nem egészen voltak normálisak (hidd el, nem raktam magasra a mércét, de akikkel eddig összehozott a sors, na őket nem kívánom senkinek). aztán volt egy, aki bár nem volt egy álompasi, de vele el tudtam volna képzelni egy komoly kapcsolatot, mert bár külsőleg nem volt helyes, de nagyon okos, vicces és jófej volt. aztán az első randi után nem jelentkezett, noha addig állandóan csapta nekem a szelet, végül egy hónapra rá összejött egy másik csajjal és azóta is együtt vannak. azóta nem is volt úgy senki a láthatáron néhány utcán megbámuló pasin kívül. 18/L
2011. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

10:54: Ez nagyon jó kis történet, de hogy jön ide?:D


Am. ez a kérdés hülyeség, csak a kérdező akarja nyugtatgatni magát, hogy még van esélye, holott a csaj megmondta, h nincs. NINCS.

2011. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10:59 - azért, mert a kérdező megkérdezte, h miért nem volt, és azt gondoltam, h azt kérdezi, h miért nem volt komoly kapcsolatom
2011. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
10:59 látom sugárzik belőled az értelem. Nem azért kérdeztem meg, mert nyugtatni akarnám magam bármiért is.
2011. júl. 15. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!