Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés mikor megtalálod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés mikor megtalálod a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés
Nincs nagyjából semmiféle háttere a kérdésnek leginkább csak szeretnék olyan történeteket olvasni, hogy ki hogyan jött rá, hogy a párja az igazi. Honnan tudtátok, hogy ő az, akivel "lennetek kell"?

2020. febr. 24. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy ilyen érzésem. Mellé ültem, rá néztem, és belém csapott a villám. Őrült módon szerettem, be is csavarodtam rendesen. Szép lassan tönkre tett. Akkor jöttem rá, hogy ez csak egy illúzió...
2020. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az a villámcsapásos, az nekem sose jött be sajnos.

A hazaértem érzés az mindig bevált. Az is fontos, hogy nem múlik el 2 hét alatt az érzés, hanem olyan köteléket hoz létre, ami minimum 10 évig kitart. Lehet, hogy az utolsó 3 év már csak agonizálás, de akkor se tudod csak úgy eldobni. A szex az őrületes köztetek és akkor elfelejtheted azt, hogy meg kell tanulni egymást meg egyebek, mert első perctől jól működik és meg van a kémia. Annak ellenére, hogy nem csapott beléd a ménkű és nem remeg a kezed-lábad a közelében, jellemző a hazaértem szerelemre, hogy örömmel vagy vele és nem csak azért, hogy valahogy eljussatok végre a szexig. Krízisek itt is lesznek, és nem fog örökké tartani, de egész más, mint a többi nyögve nyelős találkozás.

2020. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!