Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el, hogy egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy egy régi barátom belém szeressen? Úgy hogy tudja hogy én szeretem őt, de ő azt mondj neki nem kell most párkapcsolat, pedig én érzem, hogy szeret, mert teljesen máshogy viszonyul hozzám mint másokhoz.

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok vagyunk, mindig mindent megbeszélünk, igazából semmi olyat téma nincs amiről nem beszélnénk nyiltan. Én elmondtam neki hogy tetszik, és jelek utalok is rá, de ő valahogy úgy viselekedik, hogy szeretné ő is, de mégsem. Sokszor fordul felém úgy, mintha meg akarna csókolni, de valamiért sosem teszi. Barátként ő feltétlenül szeret, de én mégis azt érzem, hogy nem csak barátként. Viszont többször is hanyagolja azt a témát, hogy ki tetszik neki. Kérlek titeket, hogy segítsetek és válaszoljatok.

2020. febr. 25. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Első nekifutásra szakadj le róla. Jelenleg pincsi vagy, aki fut utána ész nélkül, minek is kéne törtesse magát, hogy visszakapjon? Tök kényelmes, berakott freindzone-ba, majd ha esetleg szexelhetnékje lesz, elővesz, aztán hivatkozik rá, hogy ez nem kapcsolat,ő ilyet nem akar.

Jelenleg tisztára megalázod magad, ahelyetr, hogy lenne tartásod, és azt mondanád, hogy oké, nem kellek, akkor azzal lemondasz mindenről, ami velem kapcsolatos.

2020. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg és gondolkodj el

2020. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig te érzed... Jesszusss ezek a megérzések..
2020. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy pasi tenyleg szeret, nem kell neki konyorogni hogy kapcsolatba kezdjen veled.
2020. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!