Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem merek teret adni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek teret adni az érzéseimnek, mert félek, hogy, ha szerelmes lennék, akkor könnyen sebezhetővé válnék (régi rossz emlékek). Mit tehetnék ez ellen? 22/f

Figyelt kérdés
Alakulóban van egy kapcsolat, és mindent megtennék érte (20/l), és szeretem, de mindig, amikor elkezdenék többet érezni, előbukkanak a fejemben a régen történt megcsalások, átvágások, nevetség tárgyává tevések. Tudom, a múlt, múlt, meg ez egy másik lány, a gondjaimat pedig haggyam hátra, viszont valamiért nem tudom elfelejteni a legrosszabbat, ami a legutolsó volt (nagyjából 3 és fél - 4 éve történt), és emiatt félek, hogy, ha megint szeretni tudnék, akkor ismételten mély depresszióba zuhannék. Mit tehetnék? Kérlek, segítsetek!

2018. febr. 20. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindent megtennél érte. Ez kölcsönös?

Nem baj, ha kimutatod az érzéseidet, DE mindig olyan ember írányába mutasd, akin látod, hogy megértemli, szeret, jó hozzád. Ennyi.


Ha rendes a mostani lány, akkor ne vetítsd rá más bunkó lányok hibáit, ne vedd egy lapra az embereket.

2018. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A lelked, a személyed integritása és intaktsága nem szabad, hogy egy lapra tartozzon a kapcsolatoddal, mert ez nem caak ennek a helyzetnek, de számtalan más gondnak is az okozója lesz.

Építkezés előbb magadban.

2018. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!