Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felbukkant a volt párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbukkant a volt párom. Találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Majdnem 4 évig voltam együtt a volt párommal úgy, hogy főleg csak hétvégente találkoztunk. Összeköltöztünk de 1 hónap után közölte velem, hogy ez neki nem megy és szakított velem. Hazaköltöztem. Annyira összezuhantam hogy a munkahelyen is felmondtam. De szerencsére hamar rájöttem hogy az életnek nincs vége. 0-ról kellett kezdenem mindent.  Visszaszereztem a munkám, albérletbe költöztem, lassan de biztosan összeszedtem magam. Volt 1-2 férfi akivel találkoztam de egyik se volt az igazi. Rájöttem, egyedül kell lennem, majd jött a jelenlegi párom. 2 hónap után összeköltöztünk az előző párkapcsolatból okulva, mert nem akartam x időt elpocsékolni arra hogy később rájöjjek, hogy nem megy az együttélés. De jól megvagyunk, 7 hónapja éldegélünk együtt. De a napokba felkeresett a volt barátom hogy nagyon szenved. Minden nap megbánta azt amit tett velem, DE akkor is én vagyok a hibás, hogy így kellett döntenie, mert választás elé kényszerítettem köztem és a barátai között. Tényleg elhanyagolva éreztem magam, de sose tiltottam meg neki semmit hisz önálló ember, azt csinál amit akar. De most találkozni szeretne, csak beszélgetni. Én is szívesen találkoznék vele de csak mint egy régi ismerőssel. Mostani páromnak elmondtam hogy felkeresett és nyílván nem örült neki. Kérdésem az lenne hogy ha még is összejön, hogy találkozunk azt elmondjam e a páromnak vagy inkább hallgassak? Vagy egyáltalán jó ötlet összefutni vele? Az ő érzelmei felől nem vagyok biztos, hogy most csak társaságot keres mert egy ismerőse sincs a városba vagy szeretne tőlem valamit? Meg magamtól is félek egy kicsit, hogy felelevenednek a régi emlékek és csak szenvedni fogok utána, vagy lehet pont ez kellene hogy véglegesen le tudjam zárni ezt az egészet? Hisz csak ő volt a "nagy" szerelem és a szakítás óta nem találkoztunk, fogalmam sincs milyen érzelmeket fog kiváltani belőlem. De abban biztos vagyok ha még úgy is alakul, hogy kiderül még szeretem, nem lennék vele újra együtt, ahhoz túl sokat bántott már... Köszönöm a válaszokat! 22/L

2016. júl. 15. 08:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme találkozni vele. Zárd le, mert a mostani kapcsolatod is rámehet. Biztos, hogy a mostani barátod féltékeny lenne, de ez szerintem teljesen normális, senki nem örülne neki ha a párja az exével találkozna. Ha valami miatt mégis úgy döntenél, hogy találkozol vele, akkor mindenképpen mondd el a mostani barátodnak. Ha titkolózol, biztos hogy azt fogja hinni, hogy megcsalod.
2016. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora gyökérrel biztosan nem találkoznék. Sőt külön elvezném, hogy visszautasíthatom.

Tuti nincs most épp senkije, ilyenkor a többség nosztalgiába kezd és bepróbálkozik az exnél.

Nem működött már egyszer, minek erőltetni?

Semmit nem adna a találkozás, ellenben ha lerázod, akkor megőrizheted a méltóságod.


Egyébként gondolkodnod se kéne rajta, mivel a jelenlegi párodat nagyon bántaná a dolog. Legyen szíved...

2016. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Igazatok van! Nem hiába, egy kivülálló csak jobban látja a dolgokat. Szeretnék neki segíteni, mert nagyon magába van zuhannva (vagy csak jól tudja sajnáltatni magát) de nem is értem miért lenne jobb neki ha összefutnánk. Plusz, még mindig engem hibáztat hogy külön mentünk...
2016. júl. 15. 08:51
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

És amikor te meg voltál zuhanva ő akart neked segíteni????

Ne nézz hátra!! Csakis előre!

2016. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Jah és még téged hibáztat,te meg segíteni akarsz neki! Hagyjuk már! Ne légy ostoba liba!
2016. júl. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, valószínű színjáték az egész, azt hiszi, hogy megkaphat téged újra, mert valószínűleg ő is tudja, hogy ő volt a nagy szerelmed. Ezt férfiként mondom, hogy rengetegen manipulálják így a nőket, de csak azért, hogy még egyszer kifacsarják a nőket, és eldobják, mint a rongyot. Ne dőlj be neki! Legyél céltudatos nő, és legyél boldog a jelenlegi pároddal.
2016. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Téged hibáztat? Pláne ne találkozz vele. Zárd rövidre, határozottan utasítsd el, köszönj el, és tiltsd le.
2016. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Téged hibáztat, bűntudatot szeretne ébreszteni benned. Sikerül, onnan már egy lépés, hogy újra bújjatok ágyba.

Az ilyen találkozásokból, csak bonyodalmak származnak.

2016. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos sokszor magamra öltöm - úgy hogy észre se veszem - a naív, buta liba szerepet. Köszönöm a kijózanító válaszokat. Sokat segített. Jó hogy van egy ilyen oldal. Ismerősöknek el se mertem mondani, hogy felkeresett, hisz mikor külön mentünk én sírtam, ők pedig ujjongtak, hogy végre vége. :)
2016. júl. 15. 09:18
 10/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ő sajnált téged,amikor eldobott és újra kellett építened mindent?

Na ugye...

Nézd,ezren vannak,akik évek mulva is sirânkoznak,hogy nem tudnak tovâbb lépni,nem találják a helyüket.

Te mit tettél? Fogtad magad,-feltételezem nem kevés erővel-újra építettél mindent.

El ne rontsd!!!!! Mert ezzel azt tennéd! Mâsodjára már nem biztos,hogy sikerül!


Most nyomnâ a süket dumát,sajnáltatnâ magát,próbálná beléd beszélni,hogy te vagy a hibás.

Zárd ki az életedből!

2016. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!