Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el a fönököme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a fönökömet? Beleszerettem, de van családja és nem fogok egy családot tönkretenni. De közben fáj. Mit tegyek hogy ne legyen rossz?

Figyelt kérdés
Felmondani nem szeretnék, mert szeretem a munkámat
2020. márc. 4. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak sürgősen egy nem nős embert.
2020. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Én is azt mondanám amit az első, ha nagyon nem megy akkor munkahely váltás. Nem szabad rámenni egy családos emberre, ejnye
2020. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz ügy lesz. Próbállj rá úgy tekinteni mint csak ha szimplán a főnököd lenne. Nézd a jó oldalát elkerülsz egy csomó rossz indulatú hülye pletykát, nem fog rólad beszélni mindenki a munkahelyen ha még nem történt semmi köztetek.

Történt is valami komolyabb köztetek?

2020. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő mit rrez irántad, mit akar tőled ?
2020. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért szerettél bele? Adott jeleket?
2020. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ attól, hogy ő akar-e tőled valamit. Ha nem, akkor nem értem hogy tudnál tönkretenni egy családot, nem mindenki vevő erre. Viszont tedd azt mondjuk, hogy rá gondolsz, hogy van valaki, akit szeret, vele szexel, stb. , max másodhegedűs lehetsz akkor is, ha kikezdesz vele.

Esetleg keress valaki mást, vagy mondj fel. Ha nem bírsz ellenállni nyugodtan légy nevetség tárgya a munkahelyeden és lehetsz a fönököd K....ja.

2020. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!