Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem tudok szerelmes lenni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem tudtam konkrétan eldönteni hova kategorizáljam a kérdésem, emiatt elnézést. Szeretném röviden és tömören leírni a lényeget: Tehát mit tegyek ha nem vagyok szerelmes? Lassan 20 éves vagyok, párkapcsolatban már lassan 3 éve de ez sajnos részemről nem szerelem. Viszont igazából a lényeg az lenne hogy életemben 1x voltam szerelmes viszont olyan kellemetlen hogy egy plátói szerelem volt. Ugyanis az illetőt neten keresztül ismertem meg még 14-15 évesen, egy éven keresztül minden egyes nap beszéltünk. Majd egyre többet veszekedtünk a semmin, de időnként mindig vissza tér, próbál keresni. ( Magyarországon élek ő pedig Svájcba, szerintem így értitek miért nem tudtunk meg oldani. ) Igazából itt a lényeg az hogy azóta mi a büdös fenéért nem tudok szerelmes lenni? Nagyon zavar már. Tudom eléggé összeszedetlen voltam de remélem a lényeget megértettétek- Egyszerűen úgy érzem magam mint egy darab kaki, már kezdem elfogadni hogy nem tudok szerelmes lenni. Viszont szeretni teljes szívemből szeretek, de még sem ugyan az a kettő.
2020. márc. 6. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem, de én azért, mert nem tudok magamhoz közel engedni senkit. Még a legközelebbi ismerőseimet sem. Nem lehet, hogy nálad is ez van? A baj az, hogy ez nem olyan hogy "eldöntöm", hanem passzív viselkedés.
2020. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem a megfelelő nővel vagy párkapcsolatban.

Ezzel a plátóival jobb lett volna megszakítani a kapcsolatot (még mindig nem késő).

2020. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A platoi szerelmet nem neveznem szerelemnek. Csak azert tartod annak, emrt valoban meg nem voltal szerelmes. Ha ugy erzed, a 3 ev alatt sosem voltal szerelmes a párodba, akkor szakitani kéne. Igy nem tisztesseges vele lenned.


En is sokaig ereztem ugy, hogy nem tudok szerelmes lenni, emiatt azt gondolom, semmi baj nincs veled. Majd leszel ugy igazan szerelmes is, ne félj. Nem mindenkinek jol ez tizenevesen. Csak ne gorcsolj ra, eld az eleted, ne akarj mindenaron szerelmesnek lenni, ne keresd a szerelmet, csak elj, es majd jon az erzes, tapasztalat :)

En 23 evesen lettem szerelmes eloszor. Igy utolag semmi hatranyom nem szarmazik belole, hogy csak akkor es nem elobb. Iden leszek 30, osszesen 3x voltam szerelmes /a 3. meg mindig tart es remelem tartani is fog/, boldog feleseg vagyok

2020. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszadó,lány vagyok. Ezt kifelejtettem a mondandómból.
2020. márc. 6. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam még szerelmes pedig túl vagyok a 30-on. Vannak ilyen emberek.
2020. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom magamról hogy én nem hajszolom a szerelmet .nem járok bulikba se, nem akarok randizgatni. Viszont attól még aggaszt hogy még nem jutottam el odáig hogy valakit tényleg komolyan szerelemből szeressek. A párom tisztában van ezzel hogy én nem vagyok szerelmes. És mi így elvagyunk, élvezzük egymás társaságát. Tudom furán hangzik.
2020. márc. 6. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!