Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy online kapcsolatban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy online kapcsolatban hogy lehet megkülönböztetni, hogy valóban vonzódok a másikhoz, vagy csak a kapott kedves üzenetek, szavak miatt érzem, hiszem a vonzalmat?

Figyelt kérdés
Nem találkoztunk még. Kb. két hónapja beszélgetünk. Nem tudom, hogy őt kedvelem nagyon, talán vonzódok hozzá, vagy csak az érzést, amit az üzenetei váltanak ki belőlem, az állandó kedvességet, amit kapok tőle... Minden esetre mindig várom, hogy írjon, mikor nem ír, nagyon hiányzik. A gondolatai, kedves szavai, viccelődései...

2020. márc. 7. 06:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem online nem lehet vonzódni valakihez, hiszen nem is tudod igazán ki a másik személy. Ahhoz vonzódsz, akit mögé képzelsz. A kedves szavak és viccelődések pedig persze, hogy hiányoznak. Az mindenkitől jól esik.


Aztán lehet a "valódi vonzódás" nálad mást jelent mint nálam. Én így gondolom.

2020. márc. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem ez a vonzalom nem a legmegfelelőbb kifejezés.

Tehát inkább, Vele szeretek beszélgetni, Tőle várom az Ő üzenetét, vagy csak épp szeretek ebben a chatelésben lenni, mert jól esik.

Azt hiszem így pontosabb talán.

2020. márc. 7. 06:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A másikról kialakult illuzorikus képbe leszel szerelmes (online kapcsolat hátránya). Találkozás után majd kiderül.
2020. márc. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Én is voltam így,élőben is sikerült talalkoznunk,és nem csalódtam benne.Ugyanolyan volt mint mikor online beszélgettünk.A vonzalom még nagyobb lett.
2020. márc. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vonzalom igen, de ha fizikailag nem indít el benned semmit, akkor mindegy, miket beszélgettek. Sajnos. Amit leírtál, az egy 70 éves öregemberrel is működhet, a valódi szexuális és párkapcsolati vonzalom viszont nem. És az is kell egy kapcsolathoz.
2020. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz hozzá valódian vonzódni, hiszen nem ismered, maradnak a szavak.

Mintha egy romantikus regény férfi hősébe szeretnél bele.

2020. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezert nem kell 2 honapig csetelgetni. 1-2 cset utan tali, es minden eldol.
2020. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a most már férjemmel interneten ismerkedtem meg. Először 8 hónapon keresztül beszéltünk interneten, mire találkoztunk. Mondjuk az első hónap után átváltott ez heti 4-5 skype-olásra.

Miután kezdtem megismerni, sok dolog azért nem pontosan olyan volt, ahogy én azt a beszélgetéseink alapján elképzeltem, de ezt nem negatívan értem, egyszerűen csak más volt.

Úgyhogy így is, hogy azt hittem, hogy jól ismerem, kellett azért egy kis idő megismerni teljesen. De élőben is ugyan úgy jól kijöttünk mint interneten.

De ha megtehetitek találkozzatok szerintem minél előbb, mert egy idő után interneten nem lehet tovább fejleszteni egy kapcsolatot. Nálunk sajnos ez nem volt opció.

2020. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb csak az az erzes jo, hogy "nem vagy egyedul", meg akkor is, ha otthon ulsz egyedul a gepnel.

Ameddig nem talalkoztok, addig nem tudhatod.


Amugy en ezert adtam fel az online tarskeresest. Sokszor elofordult, hogy online nagyon kedves volt, intelligens, eloben meg egy bunko, mintha nem is vele beszeltem volna.


Miert nem talalkozol vele?

2020. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van közös dolog, téma az életetekben, ez egyfajta kedvelést, vonzalmat tud kiváltani, ami egy kicsit azért csalóka, mert nem a teljes énjébe, hanem a személyiségével kapcsolatban érzel valamit, így valóban: egy valódi találkozó, amikor a fizimiskáját is meglátnád, lehet, hogy felérne egy K.O.-val. Vigyázz ezzel!
2020. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!